Vybrat si správný model je snadné

Na výběr máte z šesti modelů Somavedicu a ke každému dostáváte automaticky pětiletou záruku na bezproblémový chod. 

Po zapnutí Somavedicu do běžné zásuvky se skleněný korpus hezky rozsvítí a tím dává najevo, že funguje jak má. Spotřeba el. energie je přitom naprosto zanedbatelná.


Somavedic Lumen


Somavedic Lumen je vhodný pro lidi staršího věku. 

Lumen odstraňuje všechny nežádoucí vlivy všech druhů geopatogenních zón, vodních křížů, Curryho i Hartmannových pásů, čímž podporuje spuštění regeneračních procesů v těle člověka i zvířat v jeho okolí. Harmonizuje vztahy v rodině, zlepšuje metabolizmus a spánek. Tento model má korpus ze skla a je třeba sním zacházet šetrně.

5 445,-- Kč vč. DPH (21%)


Somavedic Harmonie


Somavedic Harmonie vhodný do bytů a menších rodinných domů. 


Harmonie obsahuje všechny funkce Somavedicu Lumen ( dříve Harmony ) a má doplněny frekvence na likvidaci parazitů, virů, bakterií a plísní, vzhledem k nechemické cestě jejich likvidace účinky nastávají během jednoho až tří měsíců. Tento model má korpus z křišťálového pískovaného skla a vyžaduje obzvlášť šetrné zacházení. 

7 260,-- Kč vč. DPH (21%)


Somavedic Quantum


Somavedic Quantum je ideální všude tam, kde je pohyb většího počtu lidí. 

Quantum původní název "bílý", je ideální pro umístění v prostorech, kde se denně pohybuje větší množství lidí. Je vhodný pro biorezonanční střediska, ordinace, masážní, kosmetické salóny, obchody i firmy, kde máme velmi pozitivní reference. Tento model doporučujeme i pro ty, kteří často cestují a přespávají v hotelích, kde se často nacházejí všechny druhy nežádoucích energetických zón. Častá aplikace Somavedicu Quantum je v automobilech, včetně nákladních. Tento model má korpus ze skla a je třeba sním zacházet šetrně.  

7 260,-- Kč vč. DPH (21%)


Somavedic Medic


Somavedic Medic je vlajkovou lodí Somavedic Technologies. 

Medic vychází z funkcí a je kombinací Somavediců Harmonie a Quantum. Medic je vhodný jak pro domácnosti, tak i pro nemocnice, kliniky, ordinace, biorezonanční centra, masážní a kosmetické salony a pro nemovitosti větších rozměrů. U přístroje Medic byly provedený nezávislé laboratorní testy ve dvou laboratořích (IGEF - Něměcko) a (IIREC - Rakousko). Dokumenty si můžete v případě zájmu stáhnout a prostudovat detailněji. Tento model má korpus z křišťálového pískovaného skla a vyžaduje obzvlášť šetrné zacházení.

12 100,-- Kč vč. DPH (21%)


Somavedic Atlantik


Somavedic Atlantik ideální prakticky všude, kde teče "pitná" voda. Neúnavný kamarád do kuchyně nebo pod přívod vody do nemovitosti. 

Atlantik upravuje strukturu, vlastnosti, paměť a energetický potenciál vody, nejen dle výzkumů Dr. Masaru Emoto. Odstraňuje zátěže vody, které často způsobují bolesti v krku. Atlantiková voda, dle zkušeností uživatelů, vybuzuje k zlepšení nedostatečného pitného režimu, který je velmi důležitý pro správné fungování organismu a dosažení zdraví. U přístroje Atlantik byly provedený nezávislé laboratorní testy (IIREC - Rakousko). Dokumenty si můžete v případě zájmu stáhnout a prostudovat detailněji. Tento model má korpus ze skla a je třeba sním zacházet šetrně.

7 260,-- Kč vč. DPH (21%)


Somavedic Medic uran


Somavedic Medic uran ideální volba prakticky všude, kde je třeba harmonizovat prostor a zároveň umí také upravovat vodu jako model Atlantik. 

Tento model vychází z funkcí a je kombinací Somavedicu Medic, Harmonie, Quantum a Atlantik. Somavedic Uran je vhodný jak pro domácnosti, tak i pro nemocnice, kliniky, ordinace, biorezonanční centra, masážní a kosmetické salony a pro nemovitosti větších rozměrů. Skleněný korpus je vyroben z křišťálového skla s příměsí uranu. Ten je důležitý pro zvýšení účinnosti neutralizace elektrosmogu. Osvědčil se na místech, kde bylo třeba "nasadit" dva i více modelů Medic. Navíc umí harmonizovat vodu, obdobně jako model Atlantik. U přístroje Medic uran byly provedený nezávislé laboratorní testy (IIREC - Rakousko). Tento model má korpus z křišťálového pískovaného skla a vyžaduje obzvlášť šetrné zacházení.

17 000,-- Kč vč. DPH (21%)


Nechte se příjemně překvapit