Vybrat si správný model je snadné

Na výběr máte z pěti modelů Somavedicu a ke každému dostáváte automaticky pětiletou záruku na bezproblémový chod. 

Po zapnutí Somavedicu do běžné zásuvky se skleněný korpus hezky rozsvítí a tím dává najevo, že funguje jak má. Spotřeba el. energie je přitom naprosto zanedbatelná.


Somavedic Harmonie


Somavedic Harmonie vhodný do bytů a menších rodinných domů. 


Kromě harmonizace škodlivých vlivů elektrosmogu a geopatogenních zón má Harmonie doplněny frekvence na likvidaci parazitů, virů, bakterií a plísní, vzhledem k nechemické cestě jejich likvidace účinky nastávají během jednoho až tří měsíců. Tento model má korpus z křišťálového pískovaného skla a vyžaduje obzvlášť šetrné zacházení. 

7 260,-- Kč vč. DPH (21%)


Somavedic Quantum


Somavedic Quantum je ideální všude tam, kde je pohyb většího počtu lidí. 

Quantum původní název "bílý", je ideální pro umístění v prostorech, kde se denně pohybuje větší množství lidí. Je vhodný pro biorezonanční střediska, ordinace, masážní, kosmetické salóny, obchody i firmy, kde máme velmi pozitivní reference. Tento model doporučujeme i pro ty, kteří často cestují a přespávají v hotelích, kde se často nacházejí všechny druhy nežádoucích energetických zón. Častá aplikace Somavedicu Quantum je v automobilech, včetně nákladních. Tento model má korpus ze skla a je třeba sním zacházet šetrně.  

7 260,-- Kč vč. DPH (21%)


Somavedic Medic


Somavedic Medic je vlajkovou lodí Somavedic Technologies. 

Medic vychází z funkcí a je kombinací Somavediců Harmonie a Quantum. Medic je vhodný jak pro domácnosti, tak i pro nemocnice, kliniky, ordinace, biorezonanční centra, masážní a kosmetické salony a pro nemovitosti větších rozměrů. U přístroje Medic byly provedený nezávislé laboratorní testy ve dvou laboratořích (IGEF - Něměcko) a (IIREC - Rakousko). Dokumenty si můžete v případě zájmu stáhnout a prostudovat detailněji. Tento model má korpus z křišťálového pískovaného skla a vyžaduje obzvlášť šetrné zacházení.

12 100,-- Kč vč. DPH (21%)


Somavedic Atlantik


Somavedic Atlantik ideální prakticky všude, kde teče "pitná" voda. Neúnavný kamarád do kuchyně nebo pod přívod vody do nemovitosti. 

Atlantik upravuje strukturu, vlastnosti, paměť a energetický potenciál vody, nejen dle výzkumů Dr. Masaru Emoto. Odstraňuje zátěže vody, které často způsobují bolesti v krku. Atlantiková voda, dle zkušeností uživatelů, vybuzuje k zlepšení nedostatečného pitného režimu, který je velmi důležitý pro správné fungování organismu a dosažení zdraví. U přístroje Atlantik byly provedený nezávislé laboratorní testy (IIREC - Rakousko). Dokumenty si můžete v případě zájmu stáhnout a prostudovat detailněji. Tento model má korpus ze skla a je třeba sním zacházet šetrně.

7 260,-- Kč vč. DPH (21%)


Somavedic Medic uran


Somavedic Medic uran ideální volba prakticky všude, kde je třeba harmonizovat prostor a zároveň umí také upravovat vodu jako model Atlantik. 

Tento model vychází z funkcí a je kombinací Somavedicu Medic, Harmonie, Quantum a Atlantik. Somavedic Uran je vhodný jak pro domácnosti, tak i pro nemocnice, kliniky, ordinace, biorezonanční centra, masážní a kosmetické salony a pro nemovitosti větších rozměrů. Skleněný korpus je vyroben z křišťálového skla s příměsí uranu. Ten je důležitý pro zvýšení účinnosti neutralizace elektrosmogu. Osvědčil se na místech, kde bylo třeba "nasadit" dva i více modelů Medic. Navíc umí harmonizovat vodu, obdobně jako model Atlantik. U přístroje Medic uran byly provedený nezávislé laboratorní testy (IIREC - Rakousko). Tento model má korpus z křišťálového pískovaného skla a vyžaduje obzvlášť šetrné zacházení.

17 000,-- Kč vč. DPH (21%)


Nechte se příjemně překvapit