Somavedic dokáže eliminovat volné radikály v těle za jedinou noc. Přesvědčte se sami.

20.05.2020

Jednoduché, dostupné a nevyvratitelné potvrzení o funkčnosti Somavedicu se podařilo najít na konci roku 2019 paní Milce Nisslmüller, PhD z Vídně. Obsah článku vychází z našich poznatků a zpětných vazeb klientů.

Paní doktorka Nisslmüller nám udělala velkou radost, vyzkoušela několik experimentů s testerem volných radikálů, který dopadl vždy stejně. Nový klient Somavedicu byl druhý den ráno bez přebytku volných radikálů. Klient si tímto testem může ověřit fungování Somavedicu během jednoho dne a tím získat nevyvratitelný důkaz o jeho funkčnosti. 

Test volných radikálů si můžete zakoupit v našem e-shopu a přesvědčit se jednoduše sami.


  Proč je přebytek volných radikálů škodlivý?

  Důležité je říci, že volné radikály nejsou samy o sobě škodlivé. Problém nastává dojde-li v těle k nerovnováze a vznikne nadměrné množství volných radikálů. V případě, že je volných radikálů přebytek, nastává tzv. oxidační stres = nadměrná hodnota volných radikálů.

  Jakmile je produkováno nadměrné množství volných radikálů, tak tělo není schopné ideálně detoxikovat a tudíž ani správně regenerovat. Dochází k zakyselení organizmu a startují se procesy, které dřív nebo později vyvolají onemocnění a urychlují např. stárnutí. Tento fakt je potvrzen množstvím studií převážně v USA. Proto jsou také antioxidanty = (látky, které zamezují oxidaci) a volné radikály všeobecně známé a přijaté pojmy nejen lékařskou obcí, ale i obyčejnými lidmi.

  Pokud je tělo vystaveno velké koncentraci volných radikálů, nebo pokud má málo antioxidantů, vzniká oxidační stres. Trvalý oxidační stres poškozuje buňky a vede ke zrychlenému stárnutí. U více než 100 onemocnění je známa souvislost s oxidačním stresem: srdeční infarkt, mrtvice, ateroskleróza, diabetes, Alzheimer, Parkinson, onemocnění jater, onemocnění pokožky, zánětlivá onemocnění kloubů, vznik nádorů a řada dalších. 

  Alarmující signály těla jako vyhoření, chronická únava a nedostatek energie, bolesti hlavy a migréna, náchylnost k infekcím a k zánětům, deprese - to vše mohou být příznaky oxidačního stresu.

  Somavedic si s přebytkem volných radikálů poradí za jedinou noc!


  Jak vzniká přebytek volných radikálů?

  Dr. Anke Ertan referuje o volných radikálech (jednoduchá animace). Nosným tématem reportáže je stres, který vytváří přebytek volných radikálů.


  Co jsou volné radikály? Populární kanál: Vědecké kladivo 


  Příčin vzniku nadměrného množství volných radikálů je mnoho. Nejčastější příčiny: 

  • Dehydratace (nedostatečný pitný režim a nekvalitní voda)
  • nedostatek regenerace během spánku (délka hlubokého spánku)
  • geopatogenní (geobiologické) zóny
  • vliv elektrosmogu (EMF)
  • znečištěné ovzduší (minimální množství záporných iontů)
  • kouření 
  • alkohol 
  • stres

  Tělo je vybaveno tak, aby se během spánků zbavilo přebytku volných radikálů. Potřebuje k tomu podmínky, které Somavedic dokáže vytvořit.

  Bohužel během dne není úplně možné vzhledem k okolnostem zajistit čistotu těla, protože je většina lidí mimo dosah Somavedicu a vystavena mnoha negativním vlivům okolí. Jídlo a nápoje často tělo spíše zatěžují. Samozřejmě je velký rozdíl mezi vodou odstatou u Somavedicu a např. slazenými perlivými nápoji se kterými má tělo mnohem více práce. U jídla najdete opět dva protipóly např. fastfood (smažená jídla) vs. Raw (živá strava). Volba je na každém z nás.


  Na základě zájmu klientů jsme vyvinuli model na cesty - Somavedic Traveler. Další možností je příslušenství, které je možné použít i bez připojení do el. zásuvky. Přívěšek a Portable je důležité přes noc nabít u Somavedicu a během dne ho nosit ideálně při těle.

   Příslušenství (přívěšek a portable) ke klasickému Somavedicu dokáží do značné míry ochránit klienty i během dne. Tato skutečnost vychází z našeho měření na biorezonančních přístrojích (Bicom) a pozitivních zpětných vazeb našich klientů.


   Každý Somavedic si dokáže poradit s volnými radikály v různé intenzitě. Nejčastěji jsme testovali model Medic Uran, který je již několik let nejprodávanějším modelem pro své univerzální vlastnosti. Stejných výsledků dosahujeme i u modelů Medic


   Srovnávací tabulka modelů Standard


   Již nyní se těšíme na klinickou studii modelu Somavedic Medic Uran, která by měla doběhnout během srpna tohoto roku (2020). Součástí této studie bude i měření volných radikálu u jednotlivých probandistů.


   Seznam odkazů dostupných online

   Na téma volné radikály a oxidanty (CZ)

   MUDr. Jan Pláteník, Ph.D. -- Ústav lékařské biochemie 1. LF UK, Praha
   Volné radikály, antioxidanty a stárnutí -- odkaz na PDF

   MUDr. Václav Holeček, CSc. -- Volné radikály a antioxidanty

   MUDr. Pavel Šácha -- Oxidativní stres

   Bc. Táňy Chalupová -- Antioxidační látky v potravinách a jejich funkce při obraně organismu před účinky volných radikálů. (diplomová práce PDF)

   Lenka Frühaufová -- Zdroje a význam přírodních antioxidantů pro zdraví člověka (diplomová práce PDF)

   Aneta Strejčková -- Antioxidanty a jejich význam pro zdraví (bakalářská práce PDF)


   Příjemnou regeneraci a volných radikálů tak akorát přeje za celý tým Somavedic Technologies

   Marek Vančura

   Pokud se rozhodnete Somavedic vyzkoušet a ověřit si ho pomocí testru volných radikálů, nezapomeňte fotit průběh (před a po použití) a zašlete ho na e-mail: marek@somavedic.cz

   Děkuji


   Videoreference klientů