Reference modelu Medic od Martina F.

Třikrát mi kamarád vyprávěl o Somavedicu a jeho účincích. Šlo to jedním uchem dovnitř a druhým ven. Až jednou mi přivezl ukázat Medica "naživo". Ta energie vycházející z přístroje mě doslova šimrala... od té doby je Somavedic nedílnou součástí mého života.

Když jsem před lety slyšel poprvé o účincích přístroje Somavedic, napadlo mě, že to zní až příliš krásně na to, aby to mohla být pravda a pustil jsem to z hlavy.

O pár let později mi kamarád přivezl dva balíčky a povídá: "jeden je pro tebe a druhý pro Teal Swan. Dej jí ho na semináři. Já budu v tu dobu v Amazonii". Podíval jsem se dovnitř, byl tam Somavedic. Nakonec si ke mně tedy cestu přeci jen našel...

Když jsme pak doma s přítelkyní zapojili přístroj do zásuvky, místnost náhle zaplnila přítomnost zvláštní jemné energie a my jsme pocítili příjemnou mírnou závrať připomínající rozšiřené vědomí. Ta "věc" nás začala nesmírně zajímat...

Zjistili jsme si, že jádro přístroje tvoří minerály, polodrahokamy a drahokamy. V těch se nachází, jak známo, nepředstavitelné množství léčivé energie, kterou dosud neumíme zcela využít. Somavedic ovšem dokáže tuto energii řízeně uvolňovat. Pokud totiž na sebe necháme konkrétní minerály v určitém přesném rozestavení působit, umí jejich vzájemně se podporující vibrace vyladit okolní prostředí, tzn. vyrušit jeho negativní vibrace. V takto zharmonizovaném prostředí pak už nic nebrání proudění zdravé životadárné energie, které se začne projevovat rychlým zlepšováním našeho zdravotního stavu.

Protože jsem energii Somavedicu dokázal sám vnímat, byl jsem zvědavý na názor americké spirituální učitelky Teal Swan, která energie nejen cítí, ale dokonce i vidí. Pár týdnů po předání přístroje od ní přišel mail. Psala v něm, že osobně pozorovala, jak přístroj mění strukturu škodlivých energetických vzorců na neškodlivé. Přestrukturalizuje je tak, že přestanou být zdraví škodlivé a působí tak jako takový ochranný štít před negativními vlivy. Kromě působení na geopatogenní zóny či elektrosmog pozorovala i pozitivní vliv na různé energetické otisky, jako třeba místa, kde došlo k různým tragickým událostem, např. k sebevraždě apod.

Postupně se u mě začali projevovat první zdravotní účinky. Především jsem si všiml, že už nemám potřebu si přes den krátce zdřímnout. Odrušením geopatogenních zón jsem ve spánku začal opět naplno čerpat dostatek energie a ve dne mi proto nechyběla. Toto plné dobíjení energií mi přišlo vhod i při mém prvním půstu, kdy jsem 21 dní nic nejedl a pil pouze destilovanou vodu. Zvládl jsem jej totiž překvapivě hladce bez jakýchkoliv problémů, přestože jsem s ním neměl žádné předchozí zkušenosti.

Kromě mnoha pozitvních změn ve fyzickém těle, jsem si všiml, jak energie Somavedicu dokáže rozvířit i letité stojaté vody mých psychických problémů a bloků. Začaly najednou vyplouvat na povrch s takovou intenzitou, že už nebylo možné je jen zamést zpátky pod koberec, ale bylo nutné se jim podívat z očí do očí a začít je řešit. Cítil jsem, že to je přesně to, co pro svůj vývoj potřebuji.

Pozoruhodné je působení Somavedicu na spirituální úrovní. Cítím, jak uvolněná jemnohmotná energie minerálů zvyšuje vibrace, odpoutává od hmoty, pozvedává vědomí a napojuje na vyšší sféry. Snadněji rozpoznávám nejrůznější nápovědy (synchronicity), které ke mně přicházejí. Zřetelněji si teď uvědomuji souvislosti mezi mými myšlenkami a událostmi ve vnějším prostředí. Vnímám rovněž prohloubení intuice. Nejzajímavější zážitek se Somavedicem jsem měl ovšem na silnici. Jeli jsme s přítelkyní nakupovat do nedalekého města. Pršelo, vyjeté koleje byly plné vody. Protijedoucí auto se náhle dostalo do smyku a začalo se smýkat z jedné strany na druhou. Vzhledem k malé vzdálenosti, která nás dělila a rychlosti obou vozidel, se jednalo o velmi kritickou situaci. Najednou jsme si všimli, že se děje něco neobvyklého. Pohyb klouzajícího auta v protisměru byl totiž neuvěřitelně pomalý, jako ve zpomaleném filmu. Trvalo celou věčnost, než se smýkl z leva do prava a zpět. Naše auta se téměř přestala přibližovat. Zpomalili jsme, sjeli z vozovky do trávy a zastavili. Trvalo ještě neskutečně dlouho, než se auto doklouzalo až k nám a zastavilo. Nikomu se nic nestalo. V autě s sebou pokaždé vozíme jeden ze Somavediců a jeho vysokovibrační ochranné pole k sobě, podle zákona přitažlivosti, nepustilo takovou nízkovibrační událost jako je nehoda.

Nadšený těmito poznatky, cítil jsem potřebu seznámit se s pánem, který Somavedic vyrábí. Zjistil jsem, že má mimořádné jasnovidné schopnosti, s jejichž pomocí jádro přístroje sestavuje. Rovněž jsem se dozvěděl, že na dálku lokalizuje geopatogenní zóny, diagnostikuje příčiny zdravotních problémů a pomáhá s jejich odstraněním. Také jsem se dozvěděl, že i když není měření jemnohmotné energie vyzařované minerály jednoduché, dá se toto působení ve specializovaných vědeckých laboratořích změřit. Účinky Somavedicu jsou rovněž měřitelné na každém biorezonančním přístroji. Ne proto náhodou patří k odběratelům Somavedicu mnohá biorezonanční centra a dokonce i jeden z nejvýznamnějších výrobců biorezonančních přístrojů na světě.

Závěrem asi už jen dodat, že lidé od pradávna věděli o léčivé energii minerálů a proto ty nejléčivější minerály, jako třeba zlato nebo stříbro, patřili vždy k těm nejcennějším. Somavedic dokáže energii z minerálů nejen řízeně uvolňovat, ale podle potřeby ji i využívat ke konkrétním účelům. Je úžasným pomocníkem jak na fyzické, tak i na psychické a spirituální úrovni, čímž pomáhá měnit život k lepšímu.