Reference modelu Harmony, Harmonie, Medic a Atlantik od Evy R.

Pročítám hodnocení SOMATEXU, jsou vesměs pozitivní, ale také negativní. Není to poprvé, když se lidé s novými výrobky setkávají. Také vynálezce a výrobci nikoho nepřesvědčují. Jsou lidé, kteří "všechno vědí" a šmahem vše odsoudí, někteří se zamyslí, někteří vyzkouší.

Naše zkušenosti se Somatexy:

Prvním byl model Harmony. Brzy při zapojení jsme pozorovali účinek na květiny. Protože bydlíme v přízemí a květináče jsou z oken viditelné, všimli si toho i sousedé. Pokud mi některá z květin začne chřadnout, dám do její blízkosti Somatex Harmony a začne uzdravování. Mnohé květináče bych musela zlikvidovat, tímto se jejich vegetace prodlouží a hodně se zlepší jejich vzhled. Květina je živý organismus, stejně jako lidé.

Později jsme si obstarali model Harmonie. Musím zdůraznit, že zapojením Somatexu se účinky okamžitě neprojeví, chce to určitý čas, kdy se pročišťování organismu začne projevovat. Manžel, který trpí vysokým tlakem, měl zvýšený cukr a problémy se srdcem v takové míře, že jsme si mysleli, že už to je "konečná". Nastala změna nejen ve zlepšení zdravotního stavu, ale i v chování i přístupem ke zdravému způsobu života, který před tím podceňoval. Změnu pozorují nejen nejbližší, ale i známí, kteří ho delší dobu neviděli.

Název Harmonie opravdu splňuje to, co tento přístroj vysílá t.j. harmonizaci v chování i ve vztazích a klid v soužití.

Já jsem po mnoha operačních zákrocích a mám za sebou tři náročné operace. K vhodnému léčení určitě napomohl Somatex Harmonie.

V současné době máme Somatex Medic, který je velkou ozdobou bytu a příjemným společníkem. Zatím mám pocit, že vyvstávají problémy z minulosti, že nás tento Somatex upozorňuje na nevyřešené zátěže, které jsou v nás jako "kostlivci ve skříni". Také se projevuje větší únava a bolesti kloubů, ale po zkušenostech se Somatexem Harmonie se toto časem napraví.

Somatex není všelék na fyzické a psychické choroby, je to POMOCNÍK, který svým vyzařováním napomáhá a upozorňuje, ale lidská vůle k odstranění psychických potíží, snaha se vyléčit z fyzického onemocnění je NENAHRADITELNÁ! Nevyřeší problémy psychosomatické.

Lidé, kteří se nechtějí změnit, kteří si hýčkají svoje bolístky z minulosti, těm Somatex nepomůže. Musíme chtít být zdraví, potlačit negace z minulosti už proto, že ani my jsme se vždy podle "desatera" nechovali.

V neposlední řadě musím upozornit na Somatex Atlantik. Nikdy jsem se nemohla napít vody z vodovodu, vadil mi chlór a bolelo mně v krku. Pití jsem doplňovala minerálkami. I když jsem je střídala, projevilo se to na mém zdraví. Voda upravená Atlantikem je velmi chutná, připomíná mi vodu z jesenických studánek a pokud do ní dáte kolečka citrónu, máte nápoj plný zdraví.

Závěr: Byla jsem v prostorách, kde se Somatexy vyrábí a zkouší. Ten velký příval síly a energie je důkazem, že Somatex má budoucnost.