Reference všech modelů od Radka s rodinou

Měl jsem štěstí a poznal jsem Somatex. Neváhal jsem a pořídil jsem si je domů a to hned Harmonii a Quantum. Bylo krásné sledovat naše děti jak se seznamuji a hrají si okolo Somatexů.

Když Vám 3 letá holčička rozestaví malá zvířátka okolo Somatexů a neustále si s nimi povídá, tak je to zvláštní, ale, jen do doby, kdy pochopíte, že děti mají k čistotě a Bohu mnohem blíže než dospělí. Když jsem se zeptal, proč jsou zvířátka okolo, dostal jsem odpověd......lěčí se :-). Je dobré se od dětí učit a hrát si.

Po určité době jsem si pořídil do mého domu Atlantik na vodu a musím říct, že voda se Vám zlepší. A to o hodně. Další dobrá volba :-). Voda je dobrá a více pijete a čistíte se.

Je to zvláštní a máte pocit, že děláte dobře. Po určité době automaticky upravujete i stravu a nejen to. Začínate na sobě konečně pracovat. A to je ta správná cesta, na které na začátku stojí bytůstka jménem Somatex, která Vás stále popichuje, nalazuje a dělá Vám správný domov.

Dnes už mám ve sbírce další pomocníky a to Medica a duchovního zlatého drahouška.

Je to krásné, když Vám každá návštěva říká, máte to tu takové čistší a vy se stále usmíváte a víte proč. Další krásná a důležitá je komunikace s bytůstkou, která Vás učí úctu a děkování.

Když to shrnu, tak je to univerzální průvodce životem a člen rodiny :-).

Dnes za jeho setkání se mnou moc děkuji.