Řešením chronického stresu a únavy je SOMAVEDIC
Sem vložte podnadpis

Somavedic dokáže vytvářet prostor jako v přírodě i u vás doma nebo ve firmě. Díky tomu se zlepší váš spánek a navíc dokáže generovat vodu jako z přírodního pramene.

Somavedic Vám pomůže nastartovat pozitivní změny ve vašem životě. Už se mu to povedlo u desetitisíců lidí po celém světě...

Jak Somavedic funguje?

Somavedic jako jediný zařízení na trhu dokáže specifickým způsobem generovat záporné ionty (vzdušné vitamíny), které se přirozeně vyskytují v jeskyních (využití ve speleoterapii) nebo v čisté přírodě. Ostatní výrobci ionizátorů sice umějí vygenerovat záporné ionty v rámci jedné místnosti, ale z pravidla je následně pohltí často použité plastové povrchy, které jsou dnes všudepřítomné. Tudíž je takovéto řešení kontraproduktivní a neefektivní.

Somavedic je unikátní v tom, že dokáže generovat záporné ionty v celém svém poli ve kterém působí (koule o průměru min. 60m) a to bez hučení ventilátorů a čištění filtrů, bez pohlcování kladně nabitými povrchy (plast - nábytek, linky, podlahy, elektronika atd.) Zcela tiše nastolí harmonické prostředí jako v přírodě a zároveň spotřebuje marginální množství elektrické energie. Tuto ionizaci nastoluje v podloží země i ve vzduchu, stejně tak ve vodě a i v lidském těle.


Konstrukce Somavedicu


U nás se do hloubky problematikou fyzikálních vlastnosti iontových polí zabýval vědec Ing. Zdeňek Buřival, CSc. Prakticky celý svůj tvůrčí život věnoval výzkumu křemenných krystalů vědec a výzkumník Marcel Vogel z USA, který navrhl experimenty prokazující vliv krystalů na fyzikální procesy. Koneckonců to není nic nového a například Indická medicína (Ayurveda) používá k léčbě vzácné kameny a kovy již od nepaměti.Lze účinky Somavedicu změřit?

Záporné ionty, které jsou v poli Somavedicu všudepřítomné přináší mnoho pozitivních výsledků. Každý klient si může účinky změřit i v domácích podmínkách a není to nic nákladného nebo složitého. Úplně nejsnadnější je zakoupení testovacích proužků, které dokáží změřit volné radikály v moči. Efekt se dostaví během spánku a ráno už mají klienti hodnoty v normálu.

Nežádoucí přebytky volných radikálů dokáže Somavedic u klientů eliminovat za jedinou noc. Nenašli jsme na celosvětovém trhu žádný jiný přístroj, který by to dokázal...

Pokud je tělo vystaveno velké koncentraci volných radikálů, nebo pokud má málo antioxidantů, vzniká oxidační stres. Trvalý oxidační stres poškozuje buňky a vede ke zrychlenému stárnutí. U více než 100 onemocnění je známa souvislost s oxidačním stresem: srdeční infarkt, mrtvice, ateroskleróza, diabetes, Alzheimer, Parkinson, onemocnění jater, onemocnění pokožky, zánětlivá onemocnění kloubů, vznik nádorů a řada dalších. Alarmující signály těla jako vyhoření, chronická únava a nedostatek energie, bolesti hlavy a migréna, náchylnost k infekcím a k zánětům, deprese - to vše mohou být příznaky oxidačního stresu. Tolik ve zkratce k volným radikálům.


Další možností měření jsou dnes již zcela běžně dostupné chytré hodinky, které dokážou měřit spánkové fáze. Dle zpětných vazeb našich klientů a našich měření se hluboký spánek se Somavedicem prodlužuje na dvojnásobek až trojnásobek. 

Pokud chcete účinky Somavedicu diagnostikovat komplexněji jedná se zákonitě o nákladnější varianty. První variantou je vzduchový čítač iontů, který dokáže měřit záporné ionty ve vzduchu a samozřejmě i v poli Somavedicu. V neposlední řadě lze také změřit velké množství pozitivních hodnot na biorezonančním přístroji BICOM. Terapeutů obsluhující tento přístroj je momentálně v ČR poměrně hodně.


Běžné zkušenosti klientů po zakoupení Somavedicu:

 • Již po zapnutí se během několika hodin jakoby vyčistí vzduch. Něco se začne dít. Harmonizovaná voda Vám určitě bude hodně chutnat. Většina klientů popisuje, že se první dny a týdny doslova nemůže dopít konce.

 • První noc Vás Somavedic zbaví přebytků volných radikálu v těle, které indikují většinu zdravotních problémů. Lze si to i otestovat testovacími proužky volných radikálů v moči a tím si účinnost ověřit. 

 • Během jednoho až dvou týdnů se Vám zlepší spánek. Dvojnásobně až trojnásobně se prodlouží délka hluboké fáze spánku. Budete mít víc energie, tím pádem budete dělat i lepší rozhodnutí a promítne se to pozitivně v mnoha úrovních vašeho života. Tuto fázi často doprovází úklid domácnosti a někdy i celého domu.

 • V prvních třech týdnech Vaše tělo zareaguje na zlepšení tím, že má konečně energii a sílu na hlubokou detoxikaci. Pokud je detoxikace nepříjemná, tak se nám osvědčilo jednoduše vyplavovat škodliviny z těla vodou s citronem. Ke každému Somavedicu přibalujeme jednoduchou informaci o postupu.

 • Po jednom až dvou měsících už se znatelně cítíte lépe, máte stabilně více energie, vyrovná se Vám dech a jste klidnější. Začnete mít více energie na řešení problémů a témat, které jste dlouhou odkládali, protože jste na ně zkrátka neměli sílu ani čas. Nárůst životní energie zákonitě přináší i více pohybu. Tím vším se nastartují další pozitivní změny v životě.

 • Somavedic i po dvou měsících neúnavně odstraňuje překážky, bránící tělu, aby se samo uzdravovalo a udrželo v kondici. Harmonizuje prostor, tělo i vodu. Tělo samo o sobě disponuje silnými regeneračními schopnostmi, ale musí na ně mít ideálně přirozené harmonické prostředí (příroda), které Somavedic nepřetržitě generuje.

 • Přibližně po 6 - 12 mesících doběhne eliminace negativních vlivů na mnoha úrovních. Somavedic neúnavně čistí prostor jak jen může a vy už jste si zvykli na to, že se cítíte lépe a berete to jako samozřejmost. A o to tu právě jde ;-)

Řešení je na světě! Se Somavedicem je chronický stres a únava minulostí. Není to změna ze dne na den, ale postupná změna s dlouhodobými pozitivními účinky.

Každá služba nebo věc slibující zázraky na počkání Vás pravděpodobně zklame nebo bude mít jen krátký pozitivní efekt. Je důležité abyste si uvědomili jak dlouhou jste se do současného stavu stresu nebo únavy dostávali. Pravděpodobně to netrvalo den ani týden, ale spíše měsíce nebo roky. Vše kvalitní má svůj čas a zraje jako víno. Stejně jako účinky Somavedicu.


Kdo sestrojil Somavedic?

První Somavedic sestavil Ivan Rybjanský 1. dubna 2011 ve své dílně. Řešil v té době stovky případů, kdy nemohli lidé spát ve svých domech nebo měli zdravotní problémy. Došel k závěru, že běžným přesouvání nábytku nebo podáním bylin se problémy dřív nebo později ozvou znovu. Hledal elegantnější řešení u nás i ve světě, ale nic účinného stále nenacházel. Proto se pustil do studia a vývoje na vlastní pěst. 

Tenkrát se mu honila hlavou vize: "Kdyby Somavedic pomohl jedinému člověku, tak to úsilí stálo zato". Ještě ten rok vyrobil přes pět set kusů. Po letech inovací, výzkumů, zkoušek a sbírání zpětných vazeb, ušel Somavedic velký kus cesty. Po celém světě nyní svítí a harmonizují prostor desítky tisíc Somavediců. A vše nasvědčuje tomu, že je to teprve začátek.


Proč jste o Somavedicu ještě neslyšeli?

Somavedic nenajdete v televizi ani na bilboardech u dálnice. Jsme česká firma z Lovosic. Na začátku bylo nutné zdolávat jiné výzvy. V prvních letech si Ivan Rybjanský vyposlechl nejednu urážku, před žalobní upomínku nebo kontroly z České obchodní inspekce

Kritika přicházela především od lidí, kteří účinky Somavedicu nikdy nevyzkoušeli. Samozřejmě byly tyto lekce nepříjemné, ale na druhou stranu v hojném počtu přibývalo zákazníků, kteří si účinky pochvalovali a doporučovali Somavedic svým přátelům a známým.

Není lehké prezentovat "starému" světu úplně nový přístup a technologii...

Dnes je již situace zcela jiná. Somavedic má několik laboratorních testů, které potvrzují jeho funkčnost a účinky. Po úspěšném splnění předklinických testů momentálně probíhají rozsáhlé klinické testy v ČR. Pozitivní ohlasy dostáváme z celého světa a je jen otázkou času, kdy o Somavedicu pravděpodobně uslyšíte od svých známých a přátel i Vy. Somavedic se stejně jako na úplném začátku primárně rozšiřuje díky spokojeným klientům.

Často slýcháváme: "Účinky Somavedicu se jen těžko popisují slovy. To se prostě musí zažít..."


Od klientů máme mnoho pozitivních ohlasů

Jelikož Somavedic řeší problém velmi specifickým a komplexním způsobem, tak dokázal oslovit opravdu pestrou paletu lidí po celém světě. Zde je ukázka referencí z ČR...


Máme také spoustu textových referencí od klientů...


Recenze na Googlu


Příspěvek na Facebooku k 9. výročí


Možná bude důležité si nyní položit základní otázku, která Vám pomůže při rozhodnutí jestli Somavedic vyzkoušet...


Jakou cenu má pro Vás Vaše životní pohoda (případně Vaší rodiny nebo firmy) a kvalita prostředí ve kterém žijete? 

Lze tuto hodnotu vůbec vyčíslit penězi???Výjimečné garance pro Vás

Vzhledem ke spolehlivosti a účinnosti Somavedicu si již řadu let můžeme dovolit následující garance:


7 důvodů proč se Somavedic vyplatí vyzkoušet

 • Máme skutečně mnoho zpětných vazeb od klientů a promile vrácených Somavediců. Díky tomu si pro Vás můžeme dovolit garance, které si běžní výrobci produktů neodvažují ani vyslovit. Např. 5 let záruka nebo 2 měsíce na vrácení bez udání důvodu. Do dvou měsíců se pozitivní změny zkrátka nastartují v 99,9% případů.

 • Somavedic je certifikován a má laboratorně ověřenou účinnost. Tyto testy proběhly v Neměcku (IGEF), ve Slovinsku (BION) a v Rakousku (IIREC). Somavedic má za sebou také úspěšnou předklinickou studii a právě probíhá dlouhodobá klinická studie v ČR. Je pravděpodobné, že Somavedic uvidíte brzy v lékárnách, jen bude mít 3x vyšší cenu.

 • Somavedic je originální a jedinečný v tom jak funguje i vypadá. Nic podobného, účinného a zároveň geniálně jednoduchého na trhu není (pokud ano, tak nám napište). Má nastavenou cenu tak, aby mohla být pokryta výroba, vývoj (80% všech výdajů), platy zaměstnanců, daně a propagace.

 • Je štěstí, že se Somavedic kompletně vyrábí v Česku. Např. v Americe by stál minimálně 5x více, což by bylo pro většinu lidí naprosto nedostupné. Mimochodem nyní (2019 - 20) se Somavedic těší velké oblibě právě v USA, Kanadě, Austrálii a v Japonsku.

 • Docela zábavné je také pozorovat, kde všude Somavedic dokázal najít své místo. Jen namátkou Somavedic používají prodejci luxusních aut, hollywoodské hvězdy, nejeden právník nebo doktor ho má schovaný ve skříni. Majitelé firem je dávají do kanceláří, aby zaměstnancům bylo v práci příjemně a byli produktivnější. Somavedic najdete dokonce i v nejluxusnějších hotelích v Spojených arabských emirátech nebo u pilotů dopravních letadel. 

 • Možná Vás napadá otázka kolik Somavedic spotřebuje el. energie, když nonstop svítí a je zapojen do zásuvky nebo USB. Vzhledem k vlastnostem to bude nejspíš hodně. Tohle je pro klienty často velké překvapení. Somavedic měsíčně spotřebuje necelou 1 kW/h což je při dnešních cenách el. energie cca 5Kč měsíčně!

 • A přihazujeme ještě jednu třešničku na dort. Somavedic spolupracuje a prodává se jako součást k nejšpičkovějšímu biorezonančnímu přístroji BICOM, který úspěšně pomáhá terapeutům a lékařům po celém světě více než 30 let.

V neposlední řadě se zakoupením Somavedicu automaticky stáváte členem dnes již globální rodiny Somavedic, která má společnou vizi: Pomoci sobě sama k lepšímu životu a tím změnit k lepšímu i celý svět. S každým novým rozsvíceným Somavedicem se tato vize naplňuje a stává skutečností. 

Vyzkoušejte něco co jste ještě nikdy nezažili a pociťte pozitivní změny ve svém životě... teď.


PS: případné dotazy pište Mirce vpravo dole do chatu nebo ji rovnou volejte na: + 420 730 931 405 


Děkujeme


Upozornění: SOMAVEDIC nenahrazuje lékařskou zdravotní péči. Výrobce doporučuje kombinaci s biorezonančními přístroji BICOM a kontroly u lékařů.


Somavedic Technologies s.r.o., Smetanova 1246/22, 410 02 Lovosice, DIČ CZ24689173