Reference od Věry
Sem vložte podnadpis

Od prvních hodin instalace Somavedicu - Medic , jsem měla pocit, že se v bytě "uklízí". Docela intenzivně se chce uklízet i mně. Bytostně cítím velmi přátelské a "laskavé" ovzduší a nechce se mi opouštět byt.

Jak Somavedic ho vnímám po necelých 14 dnech...

Panelák, 5 podlaží, poddolovaná Ostrava, napříč ložnicí prochází velmi negativní zóna....

Od prvních hodin instalace Somavedicu - Medic , jsem měla pocit, že se v bytě "uklízí" .

Docela intenzivně se chce uklízet i mně. Bytostně cítím velmi přátelské a "laskavé" ovzduší a nechce se mi opouštět byt.

Spánek skvělý.

Pocit fyzické únavy žádný i když jsem mimo domov a dopřávám si např.náročné lekce Zumby či jiných cvičení...

A voda, vedle které stojí Somavedic - Atlantik chutná jak voda Ježíšem proměněná ve víno.

Děkuji velmi, že i v Ostravě v sousedství budovy, spíš 12 patrového kolosu nacpaným počítačovou technikou, se dá příjemně a zdravě žít.

Věra


Somavedic Atlantik

Atlantik harmonizuje strukturu, vlastnosti, paměť, hodnotu redox a energetický potenciál vody. Tento model je ideální prakticky všude, kde se pije pitná voda. Atlantikem ošetřená voda má optimální hodnoty pH a redox, je proto antioxidační, eliminuje nadbytečné volné radikály, dokáže významně odlehčit imunitnímu systému a posílit obranyschopnost buněk. (více info)

7 260,00 Kč

Somavedic Medic 5G

Medic je pevným základem standardní řady a jeho použití je velice univerzální. Tento model je úspěšně využíván v místech, kde je potřeba harmonizovat prostor intenzivněji. Dokáže si poradit i s těžšími zátěžemi ve městech. (více info)

12 100,00 Kč