reference Medic uran od Terezy

Znatelně polevil ten všudypřítomný tlak, který už člověk je zvyklý nevnímat, ale stejně ho pořád podvědomě sere (když na to má energii) nebo vyčerpává (když už nemá energii na to, aby odolával). Můj muž na tyhle věci není tak citlivý, ale i on po dvou dnech prohlásil, že je klidnější a má lepší náladu.

Vnímám i ty uvykací příznaky, spíme méně, v noci se budíme předčasně odpočatí, dokonce se mi ozvalo roky staré zranění nohy, na kterou jsem se několik hodin nemohla skoro postavit. Ale když vím, že je to součást čištění buněčné paměti, tak mi to nevadí.

Stejně je neuvěřitelné, že to takhle funguje - jak jste na to přišel? Měl jste nějakou vizi? To je čistě zvědavost, jsem ráda, že existují lidé, kteří takové věci dokáží sestrojit a zprostředkovat ostatním lidem. Takové světlo v naší zatemnělé době:-)

Vím, že Vám takové věci píše asi hodně lidí, ale dokážu si představit, že Vás to musí těšit - pozitivní ohlas na Vaše úsilí. Naši jsou taky moc spokojeni, mají mnohem lepší náladu. Taťka je na tyto věci - elektrosmog, apod. - extrémně citlivý, proto se taky přestěhoval do přírody. Takže moc děkuji a ať se Vám daří ve Vaší další práci a v životě.