Reference modelu Medic, Atlantik od Saschi James a rodiny
Sem vložte podnadpis

Nikdo z mé rodiny neměl vážné onemocnění, nebo špatný zdravotní stav, nebo něco takového. Jen jsme hledali nejlepší způsob, jak se vypořádat s geopatogenním zónami, elektro-magnetickým smogem a obecně účinný způsobů, jak dosáhnout zdravý a vyvážený životní styl, který se snažíme vést.

Upřímně řečeno, i když Somatex byl vybrán, jako nejlepší volba, ze všech dalších 10-15 možností, poté, co jsme ho dostali, jsem se nestaral a nemyslel už na něj. Nicméně, v prvních 2 -3 týdnech změny a účinky se objevily a všichni v bytě začali pociťovat zlepšení, zejména v kvalitě spánku a množství energie, kterou jsme najednou začali "dostávat". Slyšeli jsme, že někteří lidé zažívají delší období přizpůsobení, ale nějakým způsobem se to u nás neprojevilo. Nemohl jsem "věřit", nebo jsem si nedokázal představit, že něco, co tam "jen tak stojí na polici" může tak velmi ovlivňovat okolí.
Byl velmi zvláštní zážitek brzy poté, co jsme koupili Atlantik na vodu. Moje žena nebyla vůbec schopna pít vodu z kohoutku a všechny filtry, které jsme se snažili použít, jí hodně pomohly. Nicméně, chuť vody a pocit, vody "ošetřené" Atlantikem, problém vyřešil okamžitě a jsme velmi spokojeni. Doporučujeme SOMATEX každému, kdo je odpovědný a pečuje o zdraví a duševní pohodu.
Všichni jsme naprosto spokojeni s mnoha, mnoha výhodami, které jsme obdrželi (a nadále dostávame!), díky práci pana Rybjanského.


Somavedic Atlantik

Atlantik harmonizuje strukturu, vlastnosti, paměť, hodnotu redox a energetický potenciál vody. Tento model je ideální prakticky všude, kde se pije pitná voda. Atlantikem ošetřená voda má optimální strukturu, je proto antioxidační, eliminuje nadbytečné volné radikály, dokáže významně odlehčit imunitnímu systému a posílit obranyschopnost buněk. (více info) Platba: dobírkou (hotově) nebo kartou (online)

7 260,00 Kč

Somavedic Medic

Medic je pevným základem standardní řady a jeho použití je velice univerzální. Tento model je úspěšně využíván v místech, kde je potřeba harmonizovat prostor intenzivněji. Dokáže si poradit i s těžšími zátěžemi ve městech. (více info) Platba: dobírkou (hotově) nebo kartou (online)

12 100,00 Kč