Reference modelu Lumen, Medic a Atlantik od Saši

Vše začalo v době, kdy se zdravotní stav mojí maminky začal prudce zhoršovat a já hledala způsob, jak najít úlevu pro ni, ale i pro sebe.

Náročná a dlouhodobá péče o Maminku mě v tom čase už hodně vyčerpávala. A právě v té době jsem narazila na tyto stránky. Nabídek různých harmonizačních pomůcek a přístrojů bylo už tehdy všude habaděj, ale po prostudování těchto stránek jsem prostě VĚDĚLA, že tohle je přesně to pravý vořechový! Později se ukázalo, že mě má intuice nezklamala.

Hned jsem se spojila s panem Rybjanským, který mi pro maminku vzhledem jejímu vážnému zdravotnímu stavu doporučil tehdy ještě Somatex Lumen. Ten nejlevnější z celé nabízené řady. Už toto mi napovědělo, že zde nejde o "kšeft", ale že za tím vším je lidskost a snaha pomoci. Další telefonická jednání s panem Rybjanským mi to jen opakovaně potvrzovala. Hned po zapnutí Lumenu jsem ucítila příliv energie, jako bych do sebe kopla hned dva smrťáky za sebou! Maminka začala cítit více energie až po pár dnech. Tři dny ten příliv energie u mě byl silný tak, až mě to zaskočilo. Brzy jsem si začala uvědomovat, že se v naší domácnosti rozprostřela zvláštní atmosféra klidu a míru. Cítila jsem se jako v oáze a viděla jsem, že se zklidnila i maminka.

Za pár let po té, to už po smrti maminky, však představenstvo našeho družstva vlastníků rozhodlo, že pronajme střechu mobilnímu operátorovi, a tak se na naší střeše objevil vysílač. V té době jsem ještě netušila nic o jeho negativních účincích na zdraví, a proto jsem byla překvapená, když jsem i přes Lumen najednou začala opět trpět na stále častější únavu. V té době jsem však narazila na články a videa, která o problému vysílačů tohoto typu informovala a dala jsem si vše do souvislosti. Opět jsem se spojila s panem Rybjanským a ten mi doporučil silnější Somavedic Medic. Čekala jsem, že zlepšení ohledně mé únavy dorazí v prÅ ¯běhu delší doby jeho působení, ale radikální změna přišla okam žitě po jeho zapojení. A od té doby je dobře. Lumen jsem darovala své dcerce, která v Praze v té době začala trpět též na silnou únavu, zřejmě tu přecitlivost na elektro smog chytila po mě. A i ona se od té doby začala velmi rychle dávat do kupy, přestože její postoj byl z počátku velmi skeptický a nedůvěřivý. Dokonce i chronicky nemocnému pejskovi jejího partnera se díky Lumenu začalo postupně lepšit zdraví.

Před časem mi můj velkorysý kamarád daroval dalšího pomocníka řady Somavedic a to Atlantik, který vrací vodě její přirozenou strukturu. Najednou jsem měla doma k dispozici vodu jako z lesní studánky a i moji čoklíci preferují před neošetřenou vodou. Takže mi na závěr nezbývá než velmi poděkovat za tyto velmi užitečné milé pomocníky, kteří mně i mým přátelům do života přinesly a stále přinášejí tolik dobrého.