Reference modelů Medic a Medic Uran od doktorky Claudie Gregušové

Jsem sice vystudovaná klasická lékařka, ale zabývám se i alternativní medicínou. Mou snahou je propojení a spolupráce klasické a alternativní medicíny. V této spolupráci vidím veliký potenciál pro další rozvoj medicíny. 

Již v době, kdy jsem studovala akupunkturu a začala ji používat jsem zjistila, že práce s klienty může být energeticky velmi náročná a vyčerpávající. Často se mi stávalo, že po dvou - třech klientech jsem byla úplně vyčerpaná, bez energie. Začala jsem hledat v čem by mohl být problém a postupně se mi dostaly do rukou různé prostředky a pomůcky. Některé fungovaly méně, jiné trochu lépe, žádný však nebyl úplně stoprocentní. Hodně mi pomohl přechod od akupunktury k biorezonanci. Tato metoda mi vyhovuje asi nejvíce - kombinuje v sobě principy tradiční čínské medicíny se západním technickým přístupem k věci. Využívám zde všechny znalosti z TČM, avšak vlastní terapie zajišťuje přístroj a celá práce je tak energeticky daleko méně náročná. 


V té době jsem se na semináři biorezonance poprvé setkala se Somavedicem, na kterém tehdy MUDr. Pekárek testoval odrušování negativních zón. Rozhodla jsem se ho vyzkoušet i sama. Již první zkušenosti byly velmi příznivé. Možná to byl subjektivní pocit, avšak řekla bych, že jsem klienty zvládala ve větším klidu a pohodě. I diagnostika klientů byla trošičku přesnější. Netrvalo dlouho a pořídila jsem si další Somavedic, tentokráte pro rodinu. Dnes tedy mám v ordinaci jeden Somavedic Medic a pro rodinu používáme Somavedic Uran, který používáme i pro zlepšování kvality vody, kterou všichni pijeme. Jedna taková zajímavá perlička je, že naše kočky, které do té doby měly opakovaně problémy s oušky, tak byly do čtrnácti dnů bez problémů. I my lidé se shodujeme na tom, že k nějakým změnám k lepšímu došlo. Není to sice nic, co by bylo měřitelné (jak chcete měřit klid a pohodu?), ale subjektivně všichni cítíme, že je nám lépe. A to rozhodně stojí za to.

akupunktura-gregusova.cz


Somavedic Medic Uran

Medic Uran je vlajkovou lodí naší společnosti. Jedná se o univerzální model, který si poradí s harmonizací prostoru a vody prakticky kdekoli. Pro své univerzální vlastnosti se velice rychle stal nejprodávanějším modelem (2017 - 2020). (více info) Platba: dobírkou (hotově) nebo kartou (online) Zboží skladem , expedujeme ihned (po-čt do 15:00 hod)

17 000,00 Kč