Reference modelu Harmonie a Atlatiku od paní Miluše

Po zapojení Somatexu Harmonie nastala první dva tři dny euforie, skvělá nálada. Následně však - v období intenzivního pročišťování organizmu - to už tak příjemné nebylo.

Od konce dubna mám doma - v panelovém domě - Somatex Harmonie a Somatex Atlantic (na vodu). Musím poznamenat, že dům je postaven na spodní vodě a přímo pod ložnicemi našeho bytu protéká potok (punkva), což zjistili nejen proutkaři, ale je to viditelné na geologických mapách. A protože v panelákových "minipokojích" nějaké přemísťování postelí není možné, byl to i hlavní důvod mnohaletého "pátrání" po účinném zařízení, které by nepříznivé vlivy z podzemí v obytném prostoru odstranilo. A dosavadní zkušeností nasvědčují, že se KONEČNĚ PODAŘILO.

Po zapojení Somatexu Harmonie nastala první dva tři dny euforie, skvělá nálada. Následně však - v období intenzivního pročišťování organizmu - to už tak příjemné nebylo (únava, ospalost, bolest v celém těle). Po dvou, třech týdnech ale fyzické těžkosti začaly ustupovat a přicházela "dobrá nálada". Po dvou měsících ona psychická harmonizace byla doslova hmatatelná. Starosti odplývají někam do neznáma a ústa se vám samy tvarují do úsměvu.

Přístroj Harmonie jsem přijala jako nového skvělého člena rodiny. Při pohledu z boku mi jeho světýlka připadala jako psí čumáček a tak "mašinka" dostala jméno Punťa. Je jako živá bytost, se kterou si můžete i popovídat. I když "nemluví", přicházejí k vám myšlenky, často velice užitečné.

Uvedu ještě jeden zajímavý poznatek: Byla u mne na dvouhodinové návštěvě kamarádka - diabetička. Krátce předtím si doma změřila hodnoty cukru v krvi a měla je hodně vysoké, takže zvažovala, zda vůbec někam jít. Asi dvě hodiny seděla v blízkosti Somatexu Harmonie a když byla na odchodu ještě si - v obavách, neboť snědla i něco sladkého - znovu glukometrem měřila hladinu cukru v krvi. Nato s překvapením zjistila, že má hodnotu v nejlepším pořádku - zcela v normálu.

Výhody přístroje na čištění vody - Atlantik - zjistíte během krátké doby, a to už jen tím, jak chutná je voda postavená např. ve skleněné nádobě na Somatexu Atlantik. Jako by jste pili vodu z čisté lesní studánky.