Reference modelu Medic Uran od Michaely Malcherové
Sem vložte podnadpis

Sonavedic mám cca třičtvrtě roku. Pořídila jsem si ho v době, kdy jsem často trpěla úzkostí, nedokázala se uvolnit a špatně spala. Aktuálně jsem krátce bydlela ve svém novém pidi panelovém bytě, ve kterém jsem se necítila dobře. Navíc kdykoliv jsem zapnula telefon, hned se mi objevily nabídky minimálně šesti dalších Wi-Fi sítí, které vedly skrz můj byt.

Ačkoliv jsem Somavediku příliš nevěřila, nejsem ten typ osoby, která by vnímala energie, tak musím uznat, že po čase jsem začala cítit vnitřní úlevu, úzkost se už neobjevuje, spím dobře a můj byt se stal místem vnitřního klidu a duševní pohody.

Uránek mám jen v bytě a nikam necestuje. Často se mi ale stává v práci nebo na návštěvě u příbuzných, kde je napětí a nepokoj, se už nemůžu dočkat toho, až opět vstoupím do svého bytu do své oázy klidu. A ještě jeden malý poznatek. Ze začátku jsem úplně neměla dobré vztahy se sousedy, co ale mám Uránka, tak mám pocit, že lidé v okolí jsou daleko milejší :-)

Michaela Malcherová


Somavedic Medic Uran

Medic Uran je vlajkovou lodí naší společnosti. Jedná se o univerzální model, který si poradí s harmonizací prostoru a vody prakticky kdekoli. Pro své univerzální vlastnosti se velice rychle stal nejprodávanějším modelem (2018 - 2020). (více info) Platba: dobírkou (hotově) nebo kartou (online)

17 000,00 Kč