Reference modelů Medic Uran, Rubín a Kobalt od Lenky Vostřelové 
Sem vložte podnadpis

Přeji krásný den všem, kdo touží najít fyzickou rovnováhu a psychickou pohodu. Před pěti měsíci jsem byla vyčerpaná, málo vyrovnaná a bez chuti do života. Rozhodla jsem se proto pro zakoupení Somavedicu Medicu Uran. Hned po jeho zapojení jsem pocítila úžasnou energii, cítila jsem brnění v končetinách a v jeho blízkosti i šimrání na třetím oku. Zůstala jsem také ohromená z jeho krásy barev a té úžasné záře. Obrovsky mě překvapila i chuť vody z kohoutku po působení tohoto nového člena mé rodiny.

Dříve jsem se nemohla donutit pít dostatek vody, teď se těším na každý doušek. Je opravdu svěží a lahodná. Detoxikace mého těla měla celkem lehký průběh a psychická pohoda každým dnem pomalu rostla. Když jsem cítila účinky tohoto nedocenitelného společníka, rozhodla jsem se přikoupit ještě Medic Rubín a Medic Kobalt. Ty energie a barvy, které uklidňují a harmonizují, jsou slovy nepopsatelné.

Po necelých pěti měsících se cítím jako jiný člověk, jako znovuzrozená. Jsem mnohem vyrovnanější a pozitivnější než dřív, začínám bezvýhradně přijímat život takový jaký je, dokážu více milovat, jak sebe tak ostatní. Mám i mnohem víc energie, zaznamenala jsem dokonce zlepšení vzhledu mé pleti a úbytek vrásek, což je samozřejmě příjemný bonus. :-)

Z celého srdce děkuji panu Rybjanskému a celému týmu Somavedicu za jejich nedocenitelnou práci a přeji všem, aby si dovolili zažít zázraky, které tyto nádherné zářící "bytosti" přinášejí do našich životů.

Lenka


Somavedic Medic Uran

Medic Uran je vlajkovou lodí naší společnosti. Jedná se o univerzální model, který si poradí s harmonizací prostoru a vody prakticky kdekoli. Pro své univerzální vlastnosti se velice rychle stal nejprodávanějším modelem (2018 - 2020). (více info) Platba: dobírkou (hotově) nebo kartou (online)

17 000,00 Kč

  Somavedic Medic Kobalt

  Kobalt je určen pro podporu psychiky, intuice a koncentrace, pomáhá v uzemňování. Kobalt by měl také pomoci při hledání cesty z různých depresivních stavů a psychických poruch. Kobalt doporučujeme jako doplněk k modelům Medic, Medic Uran, Medic Amber, Medic Gold a Medic Rubín. (více info) Platba: dobírkou (hotově) nebo kartou (online)

  14 520,00 Kč

   Somavedic Medic Rubín

   Rubín je zaměřen na podporu vztahů v nejširším slova smyslu. Záměrem bylo vytvořit model, který bude podporovat láskyplnost a otevírat srdce. Měl by také nápomoci v duchovním růstu. Rubín doporučujeme jako doplněk k modelům Medic, Medic Uran, Medic Amber, Medic Gold nebo Medic Kobalt. (více info) Platba: dobírkou (hotově) nebo kartou (online)

   14 520,00 Kč