Refenrence modelu Medic od Joanne 

Recenzovaný produkt je Medic od společnosti Somavedic Technologies, s.r.o. Tento přístroj je ideální pro nemocnice, kliniky, ordinace doktorů, biorezonanční centra, holistické salóny a větší budovy a pozemky, a má dosah kolem 30 metrů.

Když jsem nejprve četla článek o elektromagnetickém záření a poli publikovaný v našem časopisu v čísle březen/duben 2017, podnítilo mě to se podívat na několik zdravotních problémů, které jsem měla řadu let. Před třemi měsíci jsem měla příležitost vyzkoušet a zhodnotit jeden z modelů firmy Somavedic Technologies, s.r.o.. Vybrala jsem si verzi Medic, jelikož nabízí spoustu výhod.

Žiji blízko řady velkých stožárů s elektrickým vedením, tohle byla velká výzva pro Medic!

V posledních pěti letech jsem zkoušela tři jiné menší a velmi odlišné přístroje na odstranění elektromagnetického pole/záření, ale vedly jen k velmi malému zlepšení. Po menopauze mé tělo začalo být více a více citlivé na tyto věci, tak jsem nechtěla vzdát hledání řešení ve stále více ozářeném světě.

Po čtyřech týdnech došlo ke znatelnému zlepšení "mozkové mlhy" a množství náhodných výstřelů bodavé bolesti, které jsem pravidelně zažívala v různých oblastech svého těla, se o 40 % snížilo. Výkyvy nálad také ustoupily na četnosti a intenzitě.

Zrychlené bušení srdce, obvykle když jsem ležela na zádech v posteli, také začalo polevovat a nyní je u sebe doma (v poli přístroje Medic) zažívám jen zřídka.

V posledních dvou letech jsem také hodně trpěla nespavostí a často jsem nedokázala usnout do jedné hodiny v noci, kvůli čemuž bylo vstávání v šest hodin ráno utrpení! Po asi osmi týdnech se můj spánek zlepšil a dokonce mé zažívací potíže se téměř úplně vyřešily (přidaný bonus, který jsem nečekala!).

Kolem této doby jsem si také všimla, že návaly horka, které jsem v posledních 18 měsících měla, téměř zmizely. Možná se objevily jednou za pár týdnů namísto několikrát za den. Od svých kamarádek, co jsou po menopauze, jsem slyšela, že návaly horka často pokračují ještě několik let, ale jelikož jsem ve svém režimu nezměnila nic jiného, jsem si jistá, že je to díky Medicu.

Také denní migrény polevily na slabší bolest vyskytující se asi jednou týdně a třetí měsíc jsem si všimla, že mám mnohem více energie!

Tohle je nepochybně celotělový systém, kterého je velmi třeba, jak nyní, tak v budoucnosti, jak přecházíme na 5G (bezdrátové připojení-pozn.) a věda začíná chápat to, co mnoho intuitivních lidí vědělo desetiletí nebo víc. Velmi tento přístroj doporučuji.