Reference modelu Atlantik od Joanne

Somavedic Atlantik je vhodný v podstatě všude, kde teče "pitná" voda, včetně kuchyně nebo pod zásobárnou vody nemovitosti. Přístroj se prodává také s malým, dřevěným, šikovným podstavcem, aby sklenici nebo džbán s vodou šlo umístit nad přístroj v optimální vzdálenosti, což je metoda, kterou testuji.

Většina z nás slyšela o průkopnickém výzkumu a ohromujících objevech Dr. Masaru Emoty, což mě vedlo se zeptat na Somavedic Atlantik (poté, co jsem už přezkoušela Somavedic Medic a Propur Pro One, filtr na čištění vody)

Atlantik ošetřuje strukturu, vlastnosti, paměť a energetický potenciál vody (nejprve ji čistí, aby odstranil fluorid, glyfosáty, chlór, stopy po lécích, atd.), jak zkoumal Dr. Masaru Emoto. Odstraňuje vodní zátěže, které často způsobují bolení v krku. Podle zkušeností ostatních uživatelů, voda vystavená péči Atlantiku vede k větší chuti na vodu, k zlepšení nedostatečného příjmu tekutin, který je velmi důležitý ke správnému fungování tělesých buněk a k dosažení optimálního zdraví.

Atlantik byl testovaný tři měsíce a jeho hlavní užitek je v tom, že zvýšil energetický potenciál vody - jeho efekt vám dodá zvýšenou vitalitu a navíc k tomu budete mít jasnější hlavu. Mohu říct, že jsem si rozdílu všimnula už po pár dnech a aktivně si užívám a vyhledávám tuto vodu více než normálně, a mít jasnou hlavu je něco, čeho jsem si všimla poté, co jsem prošla menopauzou.

Zdaleka nejvíce ohromující byl jeho efekt na nepříjemné nálady. Při menopauze vás mohou naštvat i maličkosti a rodinné problémy mě občas velmi ubíjely, ale tyto nálady najednou během pár minut zmizely, co jsem přístroj zapojila. Od slz jsem se přenesla k pískání nebo zpívání!

Zkoumala jsem, jestli za to může přístroj, jelikož nic jiného se v mém domě nezměnilo už několik měsíců. Ostatní lidé, co tento přístroj testovali (lidé z vědečtějším chováním než já), zveřejnili komentáře o jeho účinku tady:

Atlantik ve svém aktivním, kulovitém dosahu kolem 14 metrů je schopen odstranit 100 % negativních energií vyzařujících z lidí (zcela jasně včetně mě!). Osobně to vnímám jako jeho největší užitek a zajímá mě, jestli by Somavedic mohl vytvořit kapesní verzi, jelikož si všímám, že moje nepříjemné nálady se rychle nezlepšují, pokud je mám ve chvíli, kdy jsem mimo dosah Atlantiku.

Kromě jeho zřejmých pozitivních účinků na zdraví, pokud trpíte depresemi nebo výkyvy nálad, rozhodně si jeden z těchto přístrojů pořiďte.

Přístroj Atlantik byl nezávisle testován a atestován v laboratoři (IIREC). Dokumenty si můžete stáhnout z webu Somavedic a osobně si je přečíst. Tento model má korpus z matového skla a vyžaduje opatrnou manipulaci, každopádně září krásným modrým světlem (jeho spotřeba elektřiny po třech měsících je zanedbatelná).

Přezkoumala Joanne Hunt, reklamní manažerka, Kindred Spirit / Watkins' Mind, Body Spirit

facebook.com/KindredSpiritMagazine