Reference modelu Somavedic Uran od Ivety Strnadové

Ráda jsem uvítala příležitost sdílet zkušenost s vaším Samavedicem. Jakmile jsem Somavedic Uran před 2 měsícemi rozbalila z vámi pečlivě zabaleného balíčku, stal se ihned členem naší domácnosti. Zpočátku jsme vnímali jeho silné, přesto příjemné vyzařování. Používáme k pití vodo- vodní vodu z filtru a tak jsme jí postavili ve sklenici k Somavedicu a opravdu se voda stala lahodnou, hladkou, plnou života, jakoby byla ze studánky. Dnes, po 2 měsících se doma shodneme, že se nám Somavedic hodně zkvalitnil spánek. 

V bytě vnímáme harmonii a jakousi čistotu. Dost často ucítím takovou jakoby jemnou příjemnou čistou vůni nejen v bytě, ale i z textilií a dokonce i ze své pokožky. Máme kapesní Somavedic jako přívěšek a je to náš společník, když odcházíme z domu. Díky Somavedicu nemáme obavy z žádných viru, nemocí ani elektromagnetickému smogu. Vnímáme, jak Somavedic nás harmonizuje i chrání. Jsme přesvědčeni, že čím více bude takových to úžasných objevů a vynálezů, tím nám bude na naší planetě lépe. 

Děkuji. 

Iveta


Somavedic Uran

Uran je vlajkovou lodí naší společnosti. Jedná se o univerzální model, který si poradí s harmonizací prostoru a vody prakticky kdekoli. Pro své vlastnosti se velice rychle stal nejprodávanějším modelem. (více info) Platba: dobírkou (hotově) nebo kartou (online) Zboží skladem , expedujeme ihned (po-čt do 15:00 hod)

17 000,00 Kč