Reference modelu Medic Uran od Ivana Myslikovjana
Sem vložte podnadpis

Dobrý den.

Somavedic "medic uran" mám 13 měsíců. jsem aktivní muzikant a jezdím hodně po světě. I když krásné, tak i velmi náročné zaměstnání. Pociťoval jsem poslední dobou různé nepříjemné bolesti //plochy nohou, klouby, špatný spánek, únava//. Na doporučení kamaráda, který somavedic má doma jsem se spojil s firmou pana Rybjanského a byl mi doporučen tento model "medic uran".

Na začátku používání jsem jej musel na noc vypínat, protože jsem vliv tohoto, dalo by se říct média, velmi silně vnímal. Všechny zdravotní příznaky výše popsané se během třech měsíců zklidnily. Během letní sezony 2019, kdy jsem odehrál 200 koncertů během 150 dnů ve Španělsku, jsem zvládl s lehkostí a radostí. Dnes Somavedic mám zapnutý nonstop - jen na noc jej přikrývám krabicí od bot, aby mě nerušilo světlo :-)) Spánek je kvalitnější a za kratší dobu. Důležité je dodržovat pitný režim, který napomáhá čištění těla.

Při koupi Somavedicu jsem okamžitě cítil skvělou energii už ze samotného jednání s panem Rybjanským. Dalo by se to podle mě nazvat propojení energií. Mentální, Vesmírné a Zemité...

Shrnutí jednou větou: Nemusíte tomu věřit, přesto to funguje!!! 

Děkuji


ivan-sax.com


Somavedic Medic Uran

Medic Uran je vlajkovou lodí naší společnosti. Jedná se o univerzální model, který si poradí s harmonizací prostoru a vody prakticky kdekoli. Pro své univerzální vlastnosti se velice rychle stal nejprodávanějším modelem (2018 - 2020). (více info) Platba: dobírkou (hotově) nebo kartou (online)

17 000,00 Kč