Reference modelu Medic uran od Heleny

7. 3. 2018 uplynuly přesně 4 měsíce od doby, kdy jsem zakoupila přístroj Somavedic Medic Uran. Přístroj jsem zakoupila hlavně proto, že jsem se potřebovala v noci vyspat, pro eliminaci případných geopatogenních zón.

Už mě nebavilo, že v bytě, kam jsem se přestěhovala, jsem neustále nevyspalá, pobíhám po nocích s peřinami a hledám příhodné místo na klidný spánek a k tomu mám pocit, že v pokoji někdo je, na což reagovali moji dva kocouři ostražitým pohledem.

Při koupi přístroje mě také zajímalo, aby neměl negativní vliv na mé kočky, čemuž se dnes s odstupem času směji, neboť jak dále popíšu, vše bylo jinak.Tedy inkriminovaný den jsem dovezla kýžený přístroj domů a nedočkavě jsem ho instalovala v ložnici.

Oba kocouři okamžitě zareagovali, co že se to děje a jeden z nich ho očichal, v klidu na mě spočinul pohledem a majestátně odešel jinam. Druhý ho zkoumal déle, obcházel, čichal k němu, lehnul si a ocasem rytmicky klepal o podlahu. Co si mysleli nevím, a raději to ani nechci vědět.

Musím říci, že první noc jsem byla snad osmkrát vzhůru s pocitem, že v místnosti někdo je. Ráno jsem však kupodivu byla odpočatá, nicméně jsem dostala rýmu, na kterou moc netrpím.Následující dny popíši ve zkratce: jak na houpačce, chvíli dobře, chvíli jak když mám chřipku, převracení na posteli, že jsem si říkala, že tak nějak vypadá Záhořovo lože, rýma, únava a začala jsem mít nutkání uklízet. Ne že bych neměla uklizeno, ale musela jsem vytřídit nepotřebné věci, opravit věci až do "své" harmonizace prostoru. Tento fenomén netrval 1 den, ale minimálně 10 dní... A do toho se mi fyzicky přitížilo, můj stav vykazoval příznaky chřipky (bolest rukou, nohou) včetně ukrutné rýmy a průjmu. To odešlo po týdnu. Neidentifikovatelné zvuky jsou už jen u sousedů, u mě pominuly hned třetí den. Přístroj v noci moc svítí, proto ho přemisťuji do druhého pokoje.

Já jsem kaput, jen kocouři o které jsem měla strach jsou v pohodě a mají k sobě blíž...

Tak po 14 dnech, kdy se začal můj stav stabilizovat k lepšímu, podstatně se redukovaly různé ruchy, noční návštěvy a úklidy, jsem přistoupila k čištění vody, kterou jsem položila vedle Uranu. Opět stručně: vodu popíjím v práci, chutná mi, nastupuje nový prožitek, ohlašující se škrundáním ve střevech a pak úprk na "onu místnost", a to opakovaně. To trvá tak 3 dny. Od poloviny prosince začíná nový úklid, a to ve mně. Vidím věci jinak, jasněji, z jiného úhlu pohledu, vidím to, co je pro mě podstatné. Začala jsem na sobě pracovat, dostávají se do mé blízkosti lidé, knihy, články pomáhající mi najít vhodnou životní cestu.

Myslím, že Somavedic mi pročistil prostředí jak fyzicky, tak i duchovně a umožnil mi pozitivní změny v mém životě. Určitě nelituji, že jsem si tento přístroj zakoupila, tento příspěvek však směřuji k těm, kteří budou mít jako já nelehký začátek, aby se nenechali odradit a vytrvali. Přístroj Vám umožní vykročit správným směrem, ale je to jen na Vás, kudy se vydáte a jak moc na sobě vlastním přičiněním chcete něco změnit.