Zkušenost s přístrojem Somavedic Uran od Astrid

Narozeniny mám sice až koncem března, ale dárek jsem si dopřála, resp. našetřila jsem si na něho již o něco dříve.

Ten přístroje je fakt úžasný, už ho nechci postrádat.

Zde je má zkušenost, kterou jsem až dosud udělala.

Somavedic Medic Uran ke mně dorazil 5. března 2019.

Ach, ale on je zlatý 😅 člověk by ho hned chtěl hladit po "hlavičce". 😁


Už při jeho vybalování jsem cítila tu silnou energii. Hned jsem chtěla vědět, jak vysoké jsou frekvence tohoto přístroj, pokud je vypnutý. Moje kyvadlo se zastavilo na 900.000 tis. Bovisových jednotek. A to už je tedy síla. Moje hlava se mi jakoby začala balit do vaty, to byl zvláštní pocit. Tadaaaa... a nyní si směl Somi "cucnout" i proudu ze sítě, abych mohla pocítit jeho plnou sílu. Tak to byl ale rozjezd.... co se to děje? Kyvadlo mi při měření Bovisových jednotek ukázalo v zapnutém stavu hodnotu 5,2 milionů jednotek Bovise. No tak pokud tohle není plný výkon. Takové energetické impulzy, které musí člověk napřed rozdýchat. Moje hlava je zabalená do energetického mraku. Závrať, kvůli které skoro ani nemohu chodit rovně. A to jsem z hlediska energií zvyklá na daleko silné energie, které jsou částečně podstatně vyšší. Ale tohle je něco zcela jiného.

A tohle je jen začátek, protože přístroje je zapnutý teprve pět minut. (zapnuto v 13:10 hod.)

Hned následoval další test. Jak jsem uvedla, Somi byl zapojený teprve 5 minut, a já jsem chtěla vědět, jak bude Somi působit na "elektrosmogovou jeskyni" (PC a ostatní technické krámy...) mého syna. Kupodivu..... už nešlo prokázat nějaké zátěže!!!!! Tenzor už neukazuje žádný elektrosmog. Jak tohle je fantastické? Ach.....a ta vodní žíla, která prochází přesně naším bytem, tu také zneutralizoval. 💪🏻 A protože mne testování tak moc baví, vyzkoušela jsem hned i naši vodu z vodovodu. Voda z kohoutku má u nás hodnotu podle Bovise 2000 BE, což je mrtvá hmota a pro tělo není zvlášť cenná. Po odhadem 10 minutách vedle mé nové žárovičky se Bovisova hodnota pohybovala kolem 520.000 BE.

Voda je neskutečně chutná, tak čistá a jasná. 😊 Při pití příjemně perlí na jazyku. Co budu ode dneška ještě pít? Moje buňky budou vděčné, protože ode dneška je bude plnit čistá životní energie a samoléčivá schopnost těla pojede na plné obrátky.

Zkraje večera jsem si také zkusila meditaci. Díky mému Somimu jsem pro to získala i potřebné uvolnění.

A co dělá moje třetí oko? V tu chvíli nemělo nic lepšího na práci než si zatančit sambu. A to tedy byly pohyby. Takže ponořit se do meditace, to zprvu hned tak nešlo. 😆

Vždy jsem chtěla zažít Niagarské vodopády, ale to už nemusím, mám je totiž teď v naší koupelně. Netušila jsem, že mám v sobě tolik vody, která chce ven 😂😅, protože jsem pila tolik vody pravené Somavedicem. 😉 Detoxikaci, kterou Uran tak podpoří, pomáhám i olejovým roztokem, který ještě více urychluje vylučování jedů z těla. To už je hodně, ale zároveň je to tak napínavé a osvěžující se dozvědět, jaký účinek Uránek nabízí.

První noc s mou žárovičkou byla naplněná hlubokým spánkem, další noc už byla neklidnější. Něco se děje.... a tak to má být. Cítím se uvolněná. Co se těla týče, sem tam se ukáže nějaké to malé bebínko, ale to není tak hrozné. Především cítím podstatně větší lehkost.

Fascinující na tom je, že když vystoupím z mého lehkého, úžasného Somi-světa, a vejdu do kancelářské budovy, ve které pracuji, podtrhne mi to nohy. Obrovský tlak, tíha, cítím skoro nesnesitelnou zátěž.

Tu tíhu jsem vnímala už dřív, ale nyní je to srovnání ještě horší.

Tak, to je pro začátek všechno.

Somavedic mohu jen a jen doporučit. 👍🏻💪🏻✨

Děkuji.

Astrid