Somavedic Sky + dárek

Novinka + dárek

Sky dokáže velmi výrazně pomoci na cestě životem. Přinese Vám kus magického nebe až na zem, a to pro lepší život. Ať už je to kvalitní spánek nebo eliminace mnoha negativních vlivů v těle, mysli či duši, kterým jsme dnes neustále vystaveni. Výsledkem působení Somavedicu Sky je větší zklidnění, vyrovnanost, harmonie, lepší soustředění, intenzivnější regenerace těla a kvalitnější spánek.

+  DÁREK limitovaná edice křišťálový Button v hodnotě 1210 Kč

Platba: dobírkou (hotově) nebo kartou (online)
Zboží skladem, expedujeme ihned
(po-čt do 15:00 hod)

14 520,00 Kč
Please select variants first

#somavedic #sky #somavedicsky #zitlepsizivot


Každý touží po klidném, radostném a naplněném životě a hledá, jak se mu co nejvíce přiblížit. Cesta ke štěstí je překvapivě jednoduchá. Stačí mít zkrátka odvahu a udělat ten hlavní první krok se Somavedic Sky.

Somavedic Sky dokáže velmi výrazně pomoci na cestě životem. Přinese Vám kus magického nebe až na zem, a to pro lepší život. Ať už je to kvalitní spánek nebo eliminace mnoha negativních vlivů v těle, mysli či duši, kterým jsme dnes neustále vystaveni. Výsledkem působení Somavedicu Sky je větší zklidnění, vyrovnanost, harmonie, lepší soustředění, intenzivnější regenerace těla a kvalitnější spánek.

Tím to ovšem nekončí, ale právě začíná. Jakmile se tento pozitivní vliv den za dnem posiluje, neustále i dále narůstá. Za několik týdnů a měsíců budete mít větší odhodlání učinit další pozitivní změny a rozhodnutí ve svém životě. A jaké pozitivní změny to budou? To už je na Vás. Každý je jedinečný. Klíčové je udělat první krok.

Model Sky má univerzální využití ve všech prostorech, ve kterých je potřeba intenzivnější harmonizace. Je vhodný do bytů a rodinných domů ve větších městech, do kanceláří s menším počtem lidí, studií s jógou, malých zdravotnických zařízení nebo rehabilitačních center.Eliminace vlivů: EMF, GPZ, volné radikály
Prostředí: Vhodný do studií s jógou, kanceláří s menším počtem lidí, malých zdravotnických zařízení nebo rehabilitačních center.
Koprus: ručně foukané z křišťálového skla uvnitř potaženo stříbrem
Srdce: minerály a křišťály + vzácné kovy (Au, Ag, Pd, Pt, Cu, Zn)
Certifikace: IGEF (Německo)


Proč Somavedic?


Máme desetitisíce spokojených zákazníků po celém svět...


Laboratorní testy


Další modely