Odpouštění je skutečně velmi účinné a můžete sním začít prakticky ihned...
Sem vložte podnadpis

Pojďme rovnou na věc. U odpuštění je dle našich zkušeností nutná koncentrace, klid, formulace, upřímnost a opakování. Dejme si rovnou příklad z praxe. Štve vás šéfová v práci. V první řadě je třeba si uvědomit, že je to hlavně váš problém, nikoli její. To jaká je ona je zase její problém, ale nemusí to třeba vůbec ani vědět a tím pádem si to neuvědomuje. 

Následně můžete v duchu vyslovit tuto formulaci nebo si ze začátku napsat na papír:

Odpouštím ti šéfová a prosím tě šéfová o odpuštění. Děkuji

Pokud při tom budete klidní (bez negativních emocí), upřímní a budete pravidelně opakovat, tak brzy uvidíte výsledky. Pravděpodobně vám šéfová hned druhý den nepadne kolem ramen a s velkou pravděpodobností ani nebudete kamarádky až za hrob, ale něco se změní. Uvidíte sami a možná budete překvapení, jak funkční tato metoda je. Odpuštěním totiž zároveň toho druhého přijmete takového jaký skutečně je. Se všemi klady i zápory. Zároveň se mezi vámi jakoby vyčistí vzduch a začnete pěkně od nuly. Může se také dostavit rozuzlení vleklých problémů atd.

A teď si za šéfovou dosaďte koho potřebujete a nezapomeňte i na sebe. Klidně si pro-odpouštějte celý vesmír. Tak jednoduché to ve skutečnosti je. Žijeme totiž ve společném poli informací ve kterém neexistují žádné hranice. Vědci tomuto fenoménu říkají kvantové pole a ezoterici akášická kronika. Někteří lide tomuto poli říkají: nekonečné vědomí, bůh, universum, vesmír, všehomír nebo příroda. V tomto poli se neustále přelévají toky informací a vše mezi sebou neustále interaguje. A't už jste to vy a "vaše šéfová" nebo například Země a Měsíc.

Do jisté míry můžeme tuto interakci s vnějškem neustále ODPUŠTĚNÍM vylaďovat a tím udržovat co možná nejrovnovážnější stav.


TIP na univerzální odpuštění (ideálně sepsat na papír a dát na oči)

  • Odpouštím bohu (vesmíru, přírodě, všehomíru) a prosím boha o odpuštění. Děkuji
  • Odpouštím sobě sama a prosím sebe sama o odpuštění. Děkuji
  • Odpouštím rodině a prosím rodinu o odpuštění. Děkuji
  • Odpouštím přátelům i nepřátelům a prosím je o odpuštění. Děkuji
  • Odpouštím živlu ohně, vody, zemi, vzduchu a éteru a prosím tyto živly o odpuštění. Děkuji
  • Odpouštím ***********, a prosím ************ o odpuštění. Děkuji

(**********) -- tam kde chcete vztahy narovnat si místo hvězdiček doplňte konkrétního člověka, zvíře, ale klidně i věc (například auto nebo živel peněz). Vše je složeno s interagujících informací v rámci jednotného pole. 


Snad se Vám tato odnepaměti účinná metoda odpuštění líbí. Teď už nezbývá nic jiného než začít udělat první krůčky a začít odpouštět. Ani se nenadějete a za pár dnů, týdnů a měsíců často z člověka odpadne skutečně spoustu tíhy, která není "naneštěstí" vidět...

S úctou Marek ze Somavedicu


Další tipy a informace


Stručné shrnutí o odpuštění od Janky Chudlíkové, která už nějaký ten pátek točí na svůj youtube kanál spoustu videí o seberozvoji.


S velkým překvapením přišel s informacemi o odpuštění doktor Jan Šula, který i na youtubu ve své kategorii doslova lámal rekordy v počtu shlédnutí. 


Pokud chcete téma nastudovat více do hloubky a podívat se na něj s více úhlů, tak můžeme doporučit knihu Radikální odpuštění od Colina C. Tippinga. Tento autor napsal na téma odpuštění i další zajímavé knihy.

CZ stránka globálně oblíbené metody radikalního odpuštění aneb Tippingova metoda: radikalniodpusteni.cz