Firma Somavedic Technologies s.r.o. je přímým výrobcem přístrojů Somavedic

První Somavedic sestavil Ivan Rybjanský 1. dubna 2011 ve své dílně. Tenkrát se mu honila hlavou vize: "Kdyby to pomohlo jedinému člověku, tak to úsilí stálo zato". Ještě ten rok vyrobil přes pět set kusů. Po letech inovací, výzkumů, zkoušek a sbírání zpětných vazeb, ušel Somavedic velký kus cesty. Po celém světě nyní svítí a harmonizují prostor desítky tisíc Somavediců.

Od začátku má Somavedic potenciál pomoci změnit svět k lepšímu a s každým novým rozsvíceným Somavedicem se tato vize naplňuje a stává skutečností. Děkujeme všem klientům, že jsou součástí této zásadní a pozitivní změny. Z celého srdce věříme ve světlou budoucnost. 

Tým Somavedic Technologies


Ivan Rybjanský

Inovátor a výrobce

Martin Filip

Distribuce EU

Marcela Volfová

Distribuce EU

Marek Vančura

grafický design, propagace

Mirka Vančurová

Podpora a poradenství

Silvie Kovářová

Podpora a poradenství

Somavedic (do listopadu 2014 Somatex) jsme začali vyrábět na základě 15 let zkušeností v oblasti alternativní medicíny (čínské a ajurvédské), léčitelství a příbuzných oblastí a samozřejmě také na základě vědeckých poznatků z oblasti frekvenční terapie - působení konkrétního nízkoenergetického záření na prostředí a na lidský organismus.


Hlavním důvodem našeho záměru vytvořit funkční a dostupný přístroj, který umí lidem pomoci od zdravotních potíží, bylo naše dlouhodobé zjištění, že klasická medicínská léčba zpravidla nevede k úplnému uzdravení, ale jen k potlačení nebo pouhému přesunutí příznaků zdravotních potíží do jiných oblastí.

V rámci alternativní medicíny nebo léčitelství byl zase efekt pouze krátkodobý a jednorázové dobití energie formou různých alternativních metod, nebo okamžité odstranění symptomů nemocí, nebylo také dlouhého trvání a zdravotní problémy se často dříve nebo později vracely.

S výrobou Somavedicu jsme začali na základě skutečnosti, že nejlepším způsobem, jak docílit dlouhodobého zdravotního efektu a fyzické i psychické harmonie, je nastolení trvalého harmonického prostředí, které umí Somavedic vytvořit - a to především v době spánku, který je pro zdravé fungování našeho těla zcela zásadní. Jsme-li během spánku vystaveni negativním vlivům prostředí, organismu není umožněno přirozené dobíjení energie, potřebné pro jeho kvalitní regeneraci a postupně tak u něj dochází k dysfunkcím - od lehčích až po ty nejtěžší.

Podobně negativním vlivům je řada lidí vystavena také v rámci svého zaměstnání, kde často tráví mnoho hodin denně v " závadném " prostředí - nejčastěji býváme vystaveni geopatogennímu stresu nebo elektro-magnetickému smogu, který vydávají např. mobilní telefony, počítače, elektromotory, elektrické vedení apod.


Velice důležité je podle nás i použití Somavedicu v biorezonančních střediscích, kde jednak dochází k permanentnímu znečišťování prostoru díky veškerým typům zón a energií, nejen v místě střediska, ale i od klientů. A hlavně biorezonanční přístroje jsou neustále "zanášeny" energiemi klientů a je potřeba je čistit, tak jako obsluhu těchto přístrojů. Což má v praxi výsledek mnohem nižší únavu terapeutů a získávání přesnějších výsledků biorezonančních přístrojů z klientů.

Somavedic v současné době s úspěchem využívá mnoho biorezonančních center a má i podporu z řad některých odborníků v oblasti zdravotnictví.


Z celého srdce věříme ve světlou budoucnost


Připravujeme (e)knihu