Jaké účinky mohu očekávat?

Jaké jsou projevy a jak rychle na sobě ucítíte účinky Somavedicu?

Účinky Somavedicu jsou individuální a jsou závislé na více faktorech. První pocity po spuštění Somavedicu závisí na citlivosti a vnímavosti každého jedince. Většina uživatelů zprvu žádnou změnu nepociťuje, ale citliví jedinci mohou cítit vliv Somavedicu téměř ihned po jeho spuštění.
Viditelné pozitivní účinky jsou závislé především na závažnosti potíží a jejich charakteru.
Pokud jsou potíže akutní, zpravidla se zlepšení stavu dostavuje dříve než u chronických potíží, u kterých může docházet k viditelnému zlepšení často až po několika měsících.

Přesto dosud neznáme případ, kdy by se pozitivní účinky Somavedicu dříve nebo později neprojevily.

Rychlost účinků je závislá na míře znečištění organismu, ale také na disciplíně a dodržování správné životosprávy. Je logické, že pokud budete během působení Somavedicu svůj organismus jakkoliv nadměrně zatěžovat, bráníte vlastně Somavedicu konat svou práci a jeho pozitivní účinky tím minimálně oddálíte. Pokud tedy chcete maximálně využít účinků Somavedicu, doporučujeme chovat se ke svému zdraví co nejvíce zodpovědně. Tím naopak účinky Somavedicu urychlíte!

První účinky

Nejprve dochází ke zrušení vlivu geopatogenních zón, které nastává už během prvních 3 hodin po instalaci Somavedicu. Tyto účinky se projevují dvojím způsobem. V prvním případě můžete cítit pocitovou změnu atmosféry v daném prostředí (jakoby se vyčistil vzduch), větší pocit uvolnění, někdy dokonce až euforie.

U někoho se mohou naopak projevit "adaptační potíže", které vyvolávají různé nepříjemné pocity (po psychické stránce)!* Jedná se o zcela obvyklou reakci, která není nijak nebezpečná! Tento stav je vždy dočasný a vymizí obvykle po několika hodinách, nejpozději do několika dní.
Příčinou je, že Somavedic začne působit na blokády v našem organismu a ty se aktivují. Somavedic tyto blokády postupně odbourává a negativní pocity se zmírňují, až nakonec zcela vymizí.

Častou příčinou nepříjemných pocitů je také nedostatečný pitný režim. Ideální je nakoupit balenou vodu (6 x 1,5 litr. neperlivé vody) a každé ráno v 6 hodin vypít s citrónem 2 - 3 dcl nebo hned jak vstanete. Zbytek láhve vody dopijte ještě ten den. Ideální také bude balenou vodu umístit u Somavedicu. Voda vyplaví z těla zátěže a celkový průběh detoxikace bude mnohem příjemnější a účinnější. Pozor na kávu, která silně odvodňuje a je třeba doplnit tělu trojnásobek objemu kávy vodou. Pokud se i po několika dnech stav nezlepší, tak nás prosím kontaktujte.

*Princip reakce se dá přirovnat k různým formám detoxikace organismu, kdy může docházet k obdobným, často mnohem silnějším reakcím organismu, zpravidla ale spojeným i s fyzickými projevy, které jsou u Somavedicu jen vzácné. V případě Somavedicu také dochází k postupné detoxikaci organismu. Na rozdíl od většiny detoxikačních metod je ale Somavedic velmi šetrnou a nenásilnou metodou s dlouhodobým účinkem.


Zkušenosti našich klientů po zapojení Somavedicu

Každý z nás je nezaměnitelný originál. Má své specifické vědomosti, názory, přesvědčení, genetické, fyzické a psychické předpoklady, představy, požadavky, touhy... Proces naší regenerace tak ovlivňuje mnoho faktorů. Pokud je však v kombinaci se Somavedicem dodržován správný pitný režim, dostavují se u klientů pozitivní účinky a změny. Po mnoha letech sbírání zpětných vazeb jsme sestavili obecný popis zkušeností, se kterými se klienti běžně setkávají.


1-12 hodin

Po zapnutí Somavedicu se během několika hodin "vyčistí a harmonizuje" okolní vzduch. V závislosti na daném modelu dochází také k harmonizaci vody, kterou naši klienti označují za velmi lahodnou.

1-2 týdny

Během jednoho až dvou týdnů se většině klientů zlepší spánek. Délka hluboké (regenerační) fáze spánku se může dvojnásobně až trojnásobně prodloužit. Budete mít více energie, a to se pozitivně promítne v mnoha úrovních Vašeho života.

1-2 měsíce

Po jednom až dvou měsících už se znatelně cítíte lépe, máte stabilně více energie, vyrovná se Vám dech a jste klidnější. Začínáte mít více energie na řešení problémů a témat, které jste dlouho odkládali, protože jste na ně zkrátka neměli sílu ani čas. Nárůst životní energie zákonitě přináší i více pohybu. Tím vším se nastartují Vaše další pozitivní změny v životě.

6-12 měsíců

Přibližně po 6 - 12 měsících doběhne eliminace negativních vlivů na mnoha úrovních. Somavedic i nadále čistí prostor jak jen může, Vy se cítíte lépe a berete to jako samozřejmost.

12-24 hodin

Organismus se začíná čistit. Již v průběhu první noci Vám Somavedic sníží přebytky volných radikálů, které bývají častou příčinou zdravotních problémů. Tuto skutečnost si lze ověřit pomocí jednoduchého a rychlého testu volných radikálů z moči.

3 týdny

Ještě stále může probíhat detoxikace organismu, oproti původnímu nárůstu energie můžete naopak zaznamenat její dočasný úbytek, neboť tělo přesměrovává energii do míst, kde je zapotřebí něco regenerovat. Osvědčeným způsobem, jak podpořit vyloučení vyplavených škodlivin z těla během detoxikace, je pití vody s citrónem. Jednoduchý návod obdržíte spolu se Somavedicem.

2-6 měsíců

Somavedic i po dvou měsících neúnavně odstraňuje překážky bránící tělu, aby se samo regenerovalo. Harmonizuje prostor, tělo i vodu. Tělo samo o sobě disponuje silnými regeneračními schopnostmi, ale musí na ně mít ideálně přirozené harmonické prostředí (příroda), které Somavedic nepřetržitě vytváří.


Časové projevy pozitivních účinků Somavedicu se mohou individuálně lišit - opět v závislosti na zmíněných okolnostech.

Tyto projevy byly mnohokrát ověřeny terapeuty pracujícími s biorezonancemi BICOM a dalšími, zmíněnými na úvodní straně.

Upozornění:

SOMAVEDIC nenahrazuje lékařskou zdravotní péči! Výrobce doporučuje kombinaci s biorezonančními přístroji BICOM a kontroly u lékařů.

Na jaké zdravotní potíže má Somavedic vliv?