Jak se zbavit stresu a únavy, aniž byste museli vypustit duši?

Věděli jste, že chronickým stresem nebo únavou dnes trpí většina lidí v aktivním věku, aniž by to vůbec tušili?!


Určitě už se vám to stalo, že jste odhalili nějaký problém a někde uvnitř si tiše říkali: "Jak se to mohlo tak dlouho přehlížet?!" Úplně stejně to funguje i u stresu a únavy.

Problémy přichází plíživě a takřka bez povšimnutí. A když už si jich všimneme, často řešení odkládáme na později nebo se uklidňujeme, že je to jen přechodné období...


Jenže uteče pár měsíců nebo let a člověk je v tom až po uši...

9 příznaků podle kterých poznáte, že vás navštívil chronický stres nebo únava

 • oslabená imunita (často jste v průběhu roku nachlazení a chytáte sezonní virózy)
 • psychická podrážděnost (vytáčí vás pouhá maličkost i několikrát denně)
 • zhoršená kvalita spánku (ráno jste unavení a "nemůžete" vstanou z postele)

 • špatná soustředěnost (nedokážete udržet pozornost, tam kde potřebujete)
 • vnitřní pnutí (napětí a pocit vnitřní tenze nebo stažení)
 • zhoršená výkonnost (víte že to jde lépe, ale cítíte, že nemáte sílu)

 • chronická bolest zad (tupá a vleklá bolest zad, která se vrací stále dokola)
 • podrážděný žaludek (pocit tlaku nebo tahu v oblasti žaludku - sevření)
 • bolest hlavy (nepříjemné a opakující se vleklé migrény)

Běžně se únava a stres prolínají. Takže člověk dostává podvědomou nebo vědomou dávku stresu nejčastěji dopoledne v práci (vysavač energie) a pak odpoledne dorazí domů, kde na něj dolehne únava (dobíjecí stanice). Je to tak časté, že jsme tento problém již začali považovat za normální, ale zdravé to rozhodně není...

Podle WHO (světová zdravotnická organizace) je stres příčinou č. 1 největšího množství onemocnění na světě!

Co se únavy a stresu týče, tak mají často několik příčin, které si většina lidí vůbec neuvědomuje. V dnešní rychlé době a záplavě informací a podnětů na ně jednoduše zapomenete nebo je přehlédnete. Přitom je to velmi prosté. Tak si je pojďme připomenout abychom pochopili odkud problém stresu a únavy nejčastěji pramení. Bude to trochu delší čtení, ale může vám doslova změnit život k lepšímu. 

Pokud chcete odstranit důsledky, musíte v prvé řadě najít a odstranit příčinu...


5 příčin únavy a stresu:

 • Nízká kvalita vzduchu (minimální příjem kvalitního ionizovaného vzduchu)
 • Nedostatek spánku (deficit hlubokého spánku ve kterém tělo i mysl regeneruje)
 • Nevhodný pitný režim (nedostatek živé vody, které tělo efektivně využije)
 • Nevhodné stravování (nedostatek živé stravy, které vyživuje buňky v těle) 
 • Nedostatek času na sebe (tím pádem i nedostatek času na ostatní lidi a věci)

Jednoduché viďte. Ale zpátky na Zem. Při dnešním stylu života není vůbec jednoduché každý den chodit na procházky mimo civilizaci, spát pravidelně minimálně 7 hodin, pít pouze živou vodu, jíst vitální stravu a najít si čas na sebe. Zní to hezky, ale vzhledem k okolnostem je to takřka nadlidský výkon. Povinností a činností, které za den musíte zvládnout je nespočet, čas pádí jako o závod a vy tohle prostě nestíháte, stejně jako všichni lidi okolo, kteří v tom taky "lítají" víceméně stejně.

Ale situace je ještě mnohem "záludnější" než se zdá...

Pokud by se vám dařilo dodržovat pravidelný pohyb na čerstvém vzduchu, pravidelný spánek, pitný režim, životosprávu a dělali byste si čas na sebe i ostatní, tak na tom budete pravděpodobně lépe než kdybyste to nedělali. Jenže cesta zpět k těmto elementárním činnostem je mnohem náročnější výzva. Pro srovnání je to jako lehká procházka (člověk který je v klidu a s dostatkem energie) vs. cesta z propasti s těžkým batohem (člověk ve shonu, stresu a bez energie).

Hodně lidí to vzdává ještě dřív, než se vůbec dostaví první pozitivní změny.

Aby se skutečné výrazné zlepšení dostavilo co nejrychleji, tak potřebujete dodržet podmínky o kterých ví jen málo kdo. Jsou tak trochu skryté, ale opět se nejedná o žádnou velkou vědu. Pojďme si tedy příčiny problémů ještě rozebrat trochu do hloubky. Je klíčové je pochopit.


1. Vzduch

Bez přísunu vzduchu vydržíme sotva pár minut.

Možná vás to překvapí, ale denně nadechnete a vydechnete přibližně 25Kg vzduchu! Abyste dýchali zdravý a čerstvý vzduch, tak vám obyčejná uzavřená místnost nepostačí. Ventilace sice trochu pomůže, ale rajská zahrada to není. Co je smutné tak je nedostačující i běžný městský park, protože prostor je často zamořen smogem z dopravy, ale také záludnějším elektrosmogem. 

V posledních letech enormně stoupla hladina elektrosmogu, zvláště ve městech. Aby byl vzduch kvalitní, potřebuje obsahovat velké množství záporných iontů. Znáte ten pocit v letě po dešti a bouřce? Jak se vzduch pročistí? Tak takový by měl být ideálně pořád. I dnes ho stále najdete v přírodě mimo města a intenzivní zemědělské oblastí. Ale jak takový vzduch dokáži získat uprostřed města nebo v uzavřené místnosti? Překvapivě snadno, ale nepředbíhejme.


2. Spánek

Bez spánku vydržíme maximálně dva až tři dny.

Spánek je naprosto klíčový pro správnou regeneraci těla a mysli. Máme zde obdobný problém, jako v případě kvality ovzduší. Prostor je protkán nepřirozeným a enormním množstvím elektrosmogu 24 hodin denně. Tělo má dnes během spánku v klasickém městském prostředí mnohem více práce s vyrovnáváním těchto nepřirozených vlivů, tím pádem nevyužívá spánek, tak jak by ideálně potřebovalo. Kvalitu spánku také výrazně zlepšíte, když budete brzy vstávat (5 - 6 hod.) a půjdete brzy spát (21 - 22 hod.) Problém je, že většina populace má tento přirozený cyklus posunutý o několik hodin, což je nepřirozené.

Aby byla regenerace těla a mysli během spánku skutečně účinná a efektivní, je třeba mít ideálně co nejdelší fázi hlubokého spánku (fáze regenerace). Optimální délkou hlubokého spánku je 1,5 - 3 hodiny, ale většina lidí má dnes cca 30 - 60 minut! Kvalitní spánek přímo odráží i kvality rozhodnutí během dne z kterých následně pramení i zlepšení života jako takového. Se spánkem jsou v současnosti velké problémy, které prakticky nikdo neřeší. Nám se spánek a jeho kvalitu úspěšně daří řešit již řadu let...


3. Voda

Bez vody vydržíme sotva pár dnů.

Naše tělo je více něž ze 70% tvořeno vodou. Většina lidí už pochopila, že čistá voda je tou nejlepší tekutinou pro tělo. Přitom mnoho lidí řeší, kolik má vypít vody denně. Jenže mnohem důležitější je jestli je voda pro vaše tělo vhodná nebo ne. Odpovězte si na jednoduchou otázku: Jaká voda vám pocitově chutná víc? Z kovového vodovodu nebo z přírodního pramene? Naprostá většina lidí odpoví, že z přírodního pramene chutná lépe. Ale přece jsou pitné obě... takže by to mělo být jedno, jenže není. Intuice umí napovědět každému člověku. Záleží jestli jsme zvyklí ji naslouchat. A ve stresu to úplně dobře nejde.

V minulosti se říkalo vodě ze studánek "žívá voda" a dnes se můžete setkat také s pojmem "strukturovaná voda". Tento objev a výzkum velkou část života vedl legendární japonský doktor Masaru Emoto a došel k velmi jednoznačným zjištěním. Strukturovaná voda podporuje život. S vodou bez struktury (z vodovodního potrubí) to už tak slavné není. Proto se stále najdou lidé, kteří ačkoli jim doma teče pitná voda z kohoutku, tak raději chodí s nádobami k nějakému přírodnímu prameni. Později si ukážeme jak si vodu jako z přírody "vyrobit" doma...


4. Jídlo

Bez jídla většina lidí nevydrží ani půl dne. 

Jídlo je dnes naštěstí již celospolečenské téma. Je vám určitě jasné, že po jídle z čerstvých a ideálně lokálních potravin se budete cítit lépe než kdyby jste si dali půl kila palačinek se šlehačkou. Ten rozdíl je natolik patrný, že není třeba zmiňovat proč a jak to vlastně je nebo není. Jako u všeho, záleží na množství a kvalitě. Samozřejmě k tématu také přistupovat individuálně, protože má každý trochu jiné potřeby, které se v čase průběžně mění. Zajímavá je i metoda vynechání snídaně a oběda. Zkrátka se najíst až odpoledne. Dopoledne tělo detoxikuje a přidávat mu práci hned po ránu jídlem člověku na vitalitě zrovna nepřidá.

Obzvláště velký rozdíl pocítíte již po několika dnech, když nebudete jíst pečivo, maso a mléčné výrobky. A celé to ještě podtrhnete tím, když si místo pečiva začnete servírovat luštěniny. Většina lidí to popisuje jako pocit lehkosti, zbystření mysli, pocit čisté hlavy atp. Ne nadarmo se zachovalo jedno moudro z východu o tom, že myšlení ovlivňuje hlavně stav vašeho trávícího traktu. Je to přesně tak. Myslíme podle toho, jak jíme. A pak nastává dnes zažíté sousloví: Jsme to co jíme...


5. Čas

Čas na sebe je velice důležitý, protože odráží množství času na vše ostatní.

Enormní tlaku je dnes vystaven prakticky každý. Čas začíná být ta nejcennější "komodita" na světě. Máme ho všichni více méně stejně, ale otázka je jak s ním nakládáme. Přemýšleli jste někdy, jak čas využíváte a jestli to dává vůbec smysl? Odkládáte důležité věci a činy na později, protože na ně nemáte čas? Máte pocit, že nestíháte to co byste chtěli? 

Tak vás tyto pocity pravděpodobně vědomě či nevědomě dostávají do stresu. Chce to trochu nadhled a dát do popředí štěstí, které se nevyplácí odkládat. Uvědomte si co už máte a buďte za to vděční. Věnujte více času sobě, těm co milujete a věcem co máte rádi. Vyplatí se to víc než cokoli jiného na světě. Což vám potvrdí všichni lidé, kteří měli tu odvahu a zkusili to. Neměnili by. Navíc to zvládnete mnohem lépe, když budete pečovat hlavně o sebe, protože právě tam někde uvnitř vás vše ve vašem životě začíná. Každá i sebemenší změna k lepšímu se den co den kumuluje a postupně doslova mění život k lepšímu. Jakmile to zažijete, tak vás překvapí, jak je to vlastně prosté a budete to považovat za zcela přirozenou součást svého života...


Víte jak žila "vaše" (pra)babička?

Vaše (pra)babička měla z dnešního pohledu velkou výhodu. V ideálním případě dýchala kvalitní vzduch, měla pravidelný pohyb a chodila spát za soumraku. Pila vodou jako ze studánky nebo z lokálního zdroje. Jedla střídmě a měla čerstvé (raw) a lokální (bio) potraviny nebo si je pěstovala sama. Na všechno měla mnohem více času a o chronickém stresu nic moc nevěděla. Samozřejmě mohla mít jiné problémy, ale ten pevný základ byl zdravý a silný. Nejde o to hodnotit současný stav negativně, ale na druhou stranu není zrovna výhodné tyto problémy dlouhodobě přehlížet. Co myslíte?

A jak to vypadá dnes o pouhé dvě-tři generace později?


Jak si stojíme dnes aneb příklad z běžné praxe

 • Na čerstvý vzduch nechodím. Nemám na to čas, chuť ani sílu... možná, někdy, až...
 • Po půlnoci se vyvracím únavou do postele a dopoledne se probírám klidně i (půl)hodiny.
 • Čistou vodu nepiju, ale kávu si dám, ať ten den vůbec nějak přežiju.
 • Jím jídla z restaurací nebo firemní jídelny, protože nemám čas si v týdnu vařit.
 • Na sebe si "čas udělám". Hlavně po výplatě, když procházím nákupní galerie. Hmmm...

Ať už se poznáváte třeba jen v jednom z těchto bodů, tak věřte, že vás dříve nebo později z velkou pravděpodobností navštíví stres nebo únava. A často také kombinace obojího. Je také velmi pravděpodobné, že návštěva již právě probíhá. Důsledkem stresu a únavy se průběžně ozvou první zdravotní problémy. A často to pokračuje tak, že tyto problémy potlačujeme nebo přehlížíme, což vyvolá další následky... ještě větší zdravotní problémy...

Vaše tělo a intuice křičí: "změň to!"

Je to prostě spirála, ze které vyvázne jen nejsilnější. A na to právě nemáte čas... nebo si to jen myslíte? Nebo to ještě není tak špatné? A jste zase na začátku, jen ten problém je nějak větší...

Člověka často ke změně donutí až již neudržitelný fyzický či psychický stav...


Naštěstí pro Vás je zde řešení

A tím je Somavedic, který dokáže vytvářet prostor jako v přírodě i u vás doma nebo ve firmě. Díky tomu se zlepší váš spánek a navíc dokáže generovat vodu jako z přírodního pramene.

Somavedic Vám pomůže nastartovat pozitivní změny ve vašem životě. Už se mu to povedlo u desetitisíců lidí po celém světě...

Jak Somavedic funguje?

Somavedic jako jediný zařízení na trhu dokáže specifickým způsobem generovat záporné ionty (vzdušné vitamíny), které se přirozeně vyskytují v jeskyních (využití ve speleoterapii) nebo v čisté přírodě. Ostatní výrobci ionizátorů sice umějí vygenerovat záporné ionty v rámci jedné místnosti, ale z pravidla je následně pohltí často použité plastové povrchy, které jsou dnes všudepřítomné. Tudíž je takovéto řešení kontraproduktivní a neefektivní.

Somavedic je unikátní v tom, že dokáže generovat záporné ionty v celém svém poli ve kterém působí (koule o průměru min. 60m) a to bez hučení ventilátorů a čištění filtrů, bez pohlcování kladně nabitými povrchy (plast - nábytek, linky, podlahy, elektronika atd.) Zcela tiše nastolí harmonické prostředí jako v přírodě a zároveň spotřebuje marginální množství elektrické energie. Tuto ionizaci nastoluje v podloží země i ve vzduchu, stejně tak ve vodě a i v lidském těle.


Konstrukce Somavedicu


U nás se do hloubky problematikou fyzikálních vlastnosti iontových polí zabýval vědec Ing. Zdeňek Buřival, CSc. Prakticky celý svůj tvůrčí život věnoval výzkumu křemenných krystalů vědec a výzkumník Marcel Vogel z USA, který navrhl experimenty prokazující vliv krystalů na fyzikální procesy. Koneckonců to není nic nového a například Indická medicína (Ayurveda) používá k léčbě vzácné kameny a kovy již od nepaměti.Lze účinky Somavedicu změřit?

Záporné ionty, které jsou v poli Somavedicu všudepřítomné přináší mnoho pozitivních výsledků. Každý klient si může účinky změřit i v domácích podmínkách a není to nic nákladného nebo složitého. Úplně nejsnadnější je zakoupení testovacích proužků, které dokáží změřit volné radikály v moči. Efekt se dostaví během spánku a ráno už mají klienti hodnoty v normálu.

Nežádoucí přebytky volných radikálů dokáže Somavedic u klientů eliminovat za jedinou noc. Nenašli jsme na celosvětovém trhu žádný jiný přístroj, který by to dokázal...

Pokud je tělo vystaveno velké koncentraci volných radikálů, nebo pokud má málo antioxidantů, vzniká oxidační stres. Trvalý oxidační stres poškozuje buňky a vede ke zrychlenému stárnutí. U více než 100 onemocnění je známa souvislost s oxidačním stresem: srdeční infarkt, mrtvice, ateroskleróza, diabetes, Alzheimer, Parkinson, onemocnění jater, onemocnění pokožky, zánětlivá onemocnění kloubů, vznik nádorů a řada dalších. Alarmující signály těla jako vyhoření, chronická únava a nedostatek energie, bolesti hlavy a migréna, náchylnost k infekcím a k zánětům, deprese - to vše mohou být příznaky oxidačního stresu. Tolik ve zkratce k volným radikálům.


Další možností měření jsou dnes již zcela běžně dostupné chytré hodinky, které dokážou měřit spánkové fáze. Dle zpětných vazeb našich klientů a našich měření se hluboký spánek se Somavedicem prodlužuje na dvojnásobek až trojnásobek. 

Pokud chcete účinky Somavedicu diagnostikovat komplexněji jedná se zákonitě o nákladnější varianty. První variantou je vzduchový čítač iontů, který dokáže měřit záporné ionty ve vzduchu a samozřejmě i v poli Somavedicu. V neposlední řadě lze také změřit velké množství pozitivních hodnot na biorezonančním přístroji BICOM. Terapeutů obsluhující tento přístroj je momentálně v ČR poměrně hodně.


Běžné zkušenosti klientů po zakoupení Somavedicu:

 • Již po zapnutí se během několika hodin jakoby vyčistí vzduch. Něco se začne dít. Harmonizovaná voda Vám určitě bude hodně chutnat. Většina klientů popisuje, že se první dny a týdny doslova nemůže dopít konce.

 • První noc Vás Somavedic zbaví přebytků volných radikálu v těle, které indikují většinu zdravotních problémů. Lze si to i otestovat testovacími proužky volných radikálů v moči a tím si účinnost ověřit. 

 • Během jednoho až dvou týdnů se Vám zlepší spánek. Dvojnásobně až trojnásobně se prodlouží délka hluboké fáze spánku. Budete mít víc energie, tím pádem budete dělat i lepší rozhodnutí a promítne se to pozitivně v mnoha úrovních vašeho života. Tuto fázi často doprovází úklid domácnosti a někdy i celého domu.

 • V prvních třech týdnech Vaše tělo zareaguje na zlepšení tím, že má konečně energii a sílu na hlubokou detoxikaci. Pokud je detoxikace nepříjemná, tak se nám osvědčilo jednoduše vyplavovat škodliviny z těla vodou s citronem. Ke každému Somavedicu přibalujeme jednoduchou informaci o postupu.

 • Po jednom až dvou měsících už se znatelně cítíte lépe, máte stabilně více energie, vyrovná se Vám dech a jste klidnější. Začnete mít více energie na řešení problémů a témat, které jste dlouhou odkládali, protože jste na ně zkrátka neměli sílu ani čas. Nárůst životní energie zákonitě přináší i více pohybu. Tím vším se nastartují další pozitivní změny v životě.

 • Somavedic i po dvou měsících neúnavně odstraňuje překážky, bránící tělu, aby se samo uzdravovalo a udrželo v kondici. Harmonizuje prostor, tělo i vodu. Tělo samo o sobě disponuje silnými regeneračními schopnostmi, ale musí na ně mít ideálně přirozené harmonické prostředí (příroda), které Somavedic nepřetržitě generuje.

 • Přibližně po 6 - 12 mesících doběhne eliminace negativních vlivů na mnoha úrovních. Somavedic neúnavně čistí prostor jak jen může a vy už jste si zvykli na to, že se cítíte lépe a berete to jako samozřejmost. A o to tu právě jde ;-)

Řešení je na světě! Se Somavedicem je chronický stres a únava minulostí. Není to změna ze dne na den, ale postupná změna s dlouhodobými pozitivními účinky.

Každá služba nebo věc slibující zázraky na počkání Vás pravděpodobně zklame nebo bude mít jen krátký pozitivní efekt. Je důležité abyste si uvědomili jak dlouhou jste se do současného stavu stresu nebo únavy dostávali. Pravděpodobně to netrvalo den ani týden, ale spíše měsíce nebo roky. Vše kvalitní má svůj čas a zraje jako víno. Stejně jako účinky Somavedicu.


Kdo sestrojil Somavedic?

První Somavedic sestavil Ivan Rybjanský 1. dubna 2011 ve své dílně. Řešil v té době stovky případů, kdy nemohli lidé spát ve svých domech nebo měli zdravotní problémy. Došel k závěru, že běžným přesouvání nábytku nebo podáním bylin se problémy dřív nebo později ozvou znovu. Hledal elegantnější řešení u nás i ve světě, ale nic účinného stále nenacházel. Proto se pustil do studia a vývoje na vlastní pěst. 

Tenkrát se mu honila hlavou vize: "Kdyby Somavedic pomohl jedinému člověku, tak to úsilí stálo zato". Ještě ten rok vyrobil přes pět set kusů. Po letech inovací, výzkumů, zkoušek a sbírání zpětných vazeb, ušel Somavedic velký kus cesty. Po celém světě nyní svítí a harmonizují prostor desítky tisíc Somavediců. A vše nasvědčuje tomu, že je to teprve začátek.


Proč jste o Somavedicu ještě neslyšeli?

Somavedic nenajdete v televizi ani na bilboardech u dálnice. Jsme česká firma z Lovosic. Na začátku bylo nutné zdolávat jiné výzvy. V prvních letech si Ivan Rybjanský vyposlechl nejednu urážku, před žalobní upomínku nebo kontroly z České obchodní inspekce

Kritika přicházela především od lidí, kteří účinky Somavedicu nikdy nevyzkoušeli. Samozřejmě byly tyto lekce nepříjemné, ale na druhou stranu v hojném počtu přibývalo zákazníků, kteří si účinky pochvalovali a doporučovali Somavedic svým přátelům a známým.

Není lehké prezentovat "starému" světu úplně nový přístup a technologii...

Dnes je již situace zcela jiná. Somavedic má několik laboratorních testů, které potvrzují jeho funkčnost a účinky. Po úspěšném splnění předklinických testů momentálně probíhají rozsáhlé klinické testy v ČR. Pozitivní ohlasy dostáváme z celého světa a je jen otázkou času, kdy o Somavedicu pravděpodobně uslyšíte od svých známých a přátel i Vy. Somavedic se stejně jako na úplném začátku primárně rozšiřuje díky spokojeným klientům.

Často slýcháváme: "Účinky Somavedicu se jen těžko popisují slovy. To se prostě musí zažít..."


Od klientů máme mnoho pozitivních ohlasů

Jelikož Somavedic řeší problém velmi specifickým a komplexním způsobem, tak dokázal oslovit opravdu pestrou paletu lidí po celém světě. Zde je ukázka referencí z ČR...


Máme také spoustu textových referencí od klientů...


Recenze na Googlu


Příspěvek na Facebooku k 9. výročí


Možná bude důležité si nyní položit základní otázku, která Vám pomůže při rozhodnutí jestli Somavedic vyzkoušet...


Jakou cenu má pro Vás Vaše životní pohoda (případně Vaší rodiny nebo firmy) a kvalita prostředí ve kterém žijete? 

Lze tuto hodnotu vůbec vyčíslit penězi???


Kategorie


  Výjimečné garance pro Vás

  Vzhledem ke spolehlivosti a účinnosti Somavedicu si již řadu let můžeme dovolit následující garance:


  7 důvodů proč se Somavedic vyplatí vyzkoušet

  • Máme skutečně mnoho zpětných vazeb od klientů a promile vrácených Somavediců. Díky tomu si pro Vás můžeme dovolit garance, které si běžní výrobci produktů neodvažují ani vyslovit. Např. 5 let záruka nebo 2 měsíce na vrácení bez udání důvodu. Do dvou měsíců se pozitivní změny zkrátka nastartují v 99,9% případů.

  • Somavedic je certifikován a má laboratorně ověřenou účinnost. Tyto testy proběhly v Neměcku (IGEF), ve Slovinsku (BION) a v Rakousku (IIREC). Somavedic má za sebou také úspěšnou předklinickou studii a právě probíhá dlouhodobá klinická studie v ČR. Je pravděpodobné, že Somavedic uvidíte brzy v lékárnách, jen bude mít 3x vyšší cenu.

  • Somavedic je originální a jedinečný v tom jak funguje i vypadá. Nic podobného, účinného a zároveň geniálně jednoduchého na trhu není (pokud ano, tak nám napište). Má nastavenou cenu tak, aby mohla být pokryta výroba, vývoj (80% všech výdajů), platy zaměstnanců, daně a propagace.

  • Je štěstí, že se Somavedic kompletně vyrábí v Česku. Např. v Americe by stál minimálně 5x více, což by bylo pro většinu lidí naprosto nedostupné. Mimochodem nyní (2019 - 20) se Somavedic těší velké oblibě právě v USA, Kanadě, Austrálii a v Japonsku.

  • Docela zábavné je také pozorovat, kde všude Somavedic dokázal najít své místo. Jen namátkou Somavedic používají prodejci luxusních aut, hollywoodské hvězdy, nejeden právník nebo doktor ho má schovaný ve skříni. Majitelé firem je dávají do kanceláří, aby zaměstnancům bylo v práci příjemně a byli produktivnější. Somavedic najdete dokonce i v nejluxusnějších hotelích v Spojených arabských emirátech nebo u pilotů dopravních letadel. 

  • Možná Vás napadá otázka kolik Somavedic spotřebuje el. energie, když nonstop svítí a je zapojen do zásuvky nebo USB. Vzhledem k vlastnostem to bude nejspíš hodně. Tohle je pro klienty často velké překvapení. Somavedic měsíčně spotřebuje necelou 1 kW/h což je při dnešních cenách el. energie cca 5Kč měsíčně!

  • A přihazujeme ještě jednu třešničku na dort. Somavedic spolupracuje a prodává se jako součást k nejšpičkovějšímu biorezonančnímu přístroji BICOM, který úspěšně pomáhá terapeutům a lékařům po celém světě více než 30 let.

  V neposlední řadě se zakoupením Somavedicu automaticky stáváte členem dnes již globální rodiny Somavedic, která má společnou vizi: Pomoci sobě sama k lepšímu životu a tím změnit k lepšímu i celý svět. S každým novým rozsvíceným Somavedicem se tato vize naplňuje a stává skutečností. 

  Vyzkoušejte něco co jste ještě nikdy nezažili a pociťte pozitivní změny ve svém životě... teď.

  Kategorie

  Kategorie


  PS: případné dotazy pište Mirce vpravo dole do chatu nebo ji rovnou volejte na: + 420 730 931 405 

  Děkujeme


  Upozornění: SOMAVEDIC nenahrazuje lékařskou zdravotní péči. Výrobce doporučuje kombinaci s biorezonančními přístroji BICOM a kontroly u lékařů.


  Somavedic Technologies s.r.o., Smetanova 1246/22, 410 02 Lovosice, DIČ CZ24689173