Kdo? Kde? Jak? Proč? Stručně a výstižně...

Kdo?

V provizním programu (affiliate programu) figurují tři strany:

1) Prvním subjektem je samotná firma Somavedic Techlologies s.r.o., se kterou jste jako partner při splnění obchodních podmínek navázal(a) spolupráci. Tato firma se stará o provoz provizního programu, jeho správu a vyplácení provizí. Veškerá komunikace o provizním programu probíhá prostřednictvím e-mailové komunikace affil@somavedic.cz 

2) Druhým subjektem je partner (to jste Vy). Partner podle svých možností a schopností doporučuje Somavedic a prostřednictvím svého unikátního odkazu posílá zákazníka do internetového obchodu na web somavedic.cz. Pokud zákazník nakoupí, tak se připíše partnerovi provize. Předpokladem je, že máte se Somavedicem osobní zkušenosti.

3) Třetím subjektem je zákazník, které partner oslovuje. Zákazník nakupuje rovnou na stránkách výrobce Somavedic Technologies – somavedic.cz v eshopu.


Vstup do provizního programu je zdarmabez závazků a bez vstupních nákladů. Jak budete úspěšní záleží na Vás.


Kde?

Celý provizní systém probíhá v online prostředí. Práci partnera můžete vykonávat kdekoli, podstatné je, že finální nákup proběhne v internetovém obchodě na webu somavedic.cz prostřednictvím Vašeho odkazu.


Jak?

Provizní program pro majitele Somavedicu, kteří se o svou zkušenost dělí s lidmi ve svém okolí. Tento program je také vhodný pro terapeuty a přednášející, kteří nechtějí řešit nákupy a odbavování objednávek konvenčním způsobem. Výsledkem je provize z objednávek Somavedicu na našem eshopu. Celý provizní systém běží ideálně v režimu doporučení na základě vlastní zkušenosti. 


  "Nejspíš máte představu o obrovském potenciálu Somavedicu."


  Díky partnerskému (affiliate) programu získáváte provize z objednávek,
  které uskutečnili zákazníci prostřednictvím kliku na Váš unikátní odkaz, který získáte po přihlášení do programu.


  Cílová skupina

  Působení Somavedicu je tak široké, že se dá bez nadsázky říci, že je určený prakticky pro každého, komu záleží na zdravém životním stylu, psychické pohodě, na čistotě prostředí, v kterém žije, na kvalitě vody, kterou pije a na harmonických vztazích s ostatními lidmi. Vnímaví lidé se zvýšenou citlivostí a hlubší intuicí si najdou zpravidla cestu k Somavedicu rychleji a tvoří většinu našich zákazníků, ti ostatní obvykle potřebují o něco více informací a času, než je Somavedic naplno osloví.

  Provize

  • 10 % z objednávky (např. za prodej modelu Somavedic Sky 12 000 Kč bez DPH), vyplácíme provize 1 200 Kč)


  Další informace

  • Cookies 30 dní (doba, po kterou je Váš zákazník evidován v našem systému jako Vámi přivedený)
  • Výplatní minimum 10 000 Kč na Váš účet
  • Výplata probíhá každý měsíc (při dosažení minima 10 000Kč)
  • Schvalování konverzí probíhá kontinuálně 1x denně (všední dny)
  • Podle zájmu o program, můžeme pořádat online konference a sdílet know-how


  Přípustné formy propagace:

  • video recenze
  • články na blogu
  • PR články
  • vzorové e-mailové zprávy


  Vhodná propagace

  Blogy a magazíny o zdravém životním stylu, vaše osobní weby, tvorba video recenzí, specializované affiliate ministránky zaměřené na několik produktů, souhlasný e-mailing na Vaše e-mailové kontakty (SPAM nebude tolerován - viz obchodní podmínky) a další. Také jednoduché zaslání přes email konkrétnímu uživateli na základě osobní konzultace (velice funkční a zároveň dostupné a jednoduché).


  Affiliate manažer

  O tuto kampaň se stará affiliate manažer Marek Vančura - je Vám k dispozici. Máte další dotazy? (registrace do programu, vhodná propagace, zaslání informací o nejprodávanějším sortimentu apod.)  E-mail: affil@somavedic.cz , tel.: 730 675 049


  Shrnutí informací

  • Provize 10 % (z ceny objednávky bez DPH)
  • Cookies 30 dní
  • Schvalování konverzí 1x denně (všední dny)
  • Cílovou skupinou je prakticky kdokoli (hrací pole je široké)
  • Affiliate manažer kdykoliv k dispozici
  • vyplácení provize 1 měsíčně (při dosažení minima 10 000Kč)

  Proč?

  Proč se zapojit do partnerského programu? Na prvním místě by měla být pozitivní vize, dostat informaci o existenci Somavedicu k co nejvíce lidem. Somavedic totiž pomáhá měnit životy k lepšímu a to jak v rodinách, tak i na pracovištích nebo třeba v dopravních prostředcích, jak se o tom mohly doposud přesvědčit desítky tisíc lidí na celé planetě. Taková je naše vlastní zkušenost, na základě které chceme nabídnout tuto pomoc i ostatním lidem. Pokud se chcete této pozitivní změny aktivně účastnit, tak se neváhejte do našeho affiliate programu přihlásit.