Kdo? Kde? Jak? Proč? Stručně a výstižně...
Sem vložte podnadpis

Kdo?

V provizním programu (affiliate programu) figurují tři strany:

1) Prvním subjektem je samotná firma Somavedic Techlologies s.r.o. se kterou jste jako partner při splnění obchodních podmínek navázal(a) spolupráci. Tato firma se stará o provoz provizního programu, jeho správu a vyplácení provizí. Veškerá komunikace o provizním programu probíhá prostřednictvím e-mailové komunikace affil@somavedic.cz 

2) Druhým subjektem je partner (to jste Vy). Partner podle svých možností a schopností, doporučuje Somavedic a prostřednictvím svého unikátního odkazu posílá zákazníka do internetového obchodu na web somavedic.cz. Pokud zákazník nakoupí, tak se připíše partnerovi provize. Předpokladem je, že máte se Somavedicem osobní zkušenosti.

3) Třetím subjektem je zákazník, které oslovuje partner. Zákazník nakupuje rovnou na stránkách výrobce Somavedic Technologies – somavedic.cz v eshopu.


Vstup do provizního programu je zdarma, bez závazků a bez vstupních nákladů. Jak budete úspěšní záleží na Vás.


Kde?

Celý provizní systém probíhá v online prostředí. Práci partnera můžete vykonávat kdekoli, podstatné je, že finální nákup proběhne v internetovém obchodě na webu somavedic.cz prostřednictvím Vašeho odkazu.


Jak?

Provizní program pro majitele Somavedicu, kteří se o svou zkušenost dělí s lidmi ve svém okolí. Tento program je také vhodný pro terapeuty a přednášející, kteří nechtějí řešit nákupy a odbavování objednávek konvenčním způsobem. Výsledkem je provize z objednávek Somavedicu na našem eshopu. Celý provizní systém běží ideálně v režimu doporučení na základě vlastní zkušenosti. 


  "Nejspíš máte představu o obrovském potenciálu Somavedicu."


  Díky partnerskému (affiliate) programu získáváte provize z objednávek,
  které uskutečnili zákazníci prostřednictvím kliku na Váš unikátní odkaz, který získáte po přihlášení do programu.


  Cílová skupina ????????????????????????????

  Hlavní cílovou skupinou jsou v České republice lidé se zvýšenou citlivostí a dobrou intuicí, dále lidé se zdravotními problémy. Lidé, které zajímá zdravý životní styl. Somavedic má pole působnosti skutečně velice široké.

  Provize

  • 10 % z objednávky (např. za prodej modelu Somavedic Medic Uran, který je nejprodávanější, vyplácíme provize 1700 Kč)


  Další informace

  • Cookies 30 dní (doba, po kterou je Váš zákazník evidován v našem systému jako Vámi přivedený)
  • Výplatní minimum 10 000 Kč na Váš účet
  • Výplata probíhá každý měsíc (při dosažení minima 10 000Kč)
  • Schvalování konverzí probíhá kontinuálně 1x denně (všední dny)
  • Podle zájmu o program, můžeme pořadat online konference a sdílet know-how


  Přípustné formy propagace:

  • video recenze
  • články na blogu
  • PR články
  • vzorové e-mailové zprávy


  Vhodná propagace

  Blogy a magazíny o zdravém životním stylu, vloging, specializované affiliate ministránky zaměřené na několik produktů, souhlasný e-mailing na Vaše e-mailové kontakty (SPAM nebude tolerován - viz obchodní podmínky) a další. Také jednoduché zaslání přes email konkrétnímu uživateli na základě osobní konzultace (velice funkční a zároveň dostupné).


  Affiliate manažer

  O tuto kampaň se stará affiliate manažer Marek Vančura - je Vám k dispozici. Máte další dotazy? (registrace do programu, vhodná propagace, zaslání informací o nejprodávanějším sortimentu apod.)  E-mail: affil@somavedic.cz , tel.: 730 675 049


  Shrnutí informací

  • Provize 10 %
  • Cookies 30 dní
  • Schvalování konverzí 1x denně (všední dny)
  • Cílovou skupinou je prakticky kdokoli (hrací pole je široké)
  • Affiliate manažer kdykoliv k dispozici
  • vyplácení provize 1 měsíčně (při dosažení minima 10 000Kč)

  Proč?

  Proč se zapojit do partnerského programu (affilu) s produktem Somavedic? Na prvním místě by měla být pozitivní vize, kterou tím budoucím majitelům Somavedicu přinášíte. Somavedic pomáhá a mění životy k lepšímu v rodinách, firmách, dopravních prostředcích na mnoha místech planety. A teď si položte jednoduchou otázku. Je pro Vás výzva se této pozitivní změny aktivně účastnit? Pokud ano, tak se neváhejte do programu přihlásit.